Відгуки Bashan

Роздумуєте над покупкою Bashan? Сумніваєтеся в надійності або зручності? Прислухайтеся до відгуків власників Bashan. Наш каталог відгуків про авто допоможе Вам зробити правильний вибір і залишитися задоволеним купленим авто. Оберіть зі списку модель Bashan, яка Вас цікавить і перейдіть до каталогу відгуків її власників. Для Вашого зручність ми зробили можливість знаходити відгуки за роком випуску автомобіля.

Середня оцінка: Середня оцінка: 5 (2 відгуків)

Оберіть модель Bashan

Вам вже пощастило їздити на автомобілі Bashan? Розкажіть про свої враження іншим - напишіть свій відгук, щоб допомогти іншим зробити правильний вибір - купувати чи не купувати автомобіль марки Bashan

Останні відгуки про автомобілі Bashan

Наталия
Наталия

Bashan BS250
250 куб.см.
2011
Bashan BS250 2011

Муж подарил мне Bashan BS250, этот квадроцикл мне просто запал в душу,красивый дизайн, таких как я может троих возить. Быстрый, удобный, может выдержать любые преграды на дороге. Теперь я могу наслаждаться поездкой на рыбалочку не только летом,но и зимой. Вместительность багажника очень радует. Макс читати відгук

Влад
Влад

Bashan BS250
250 куб.см.
2011, 2.800км
Bashan BS250 2011

Покупал квадрик два года назад! Поставил на учет, без проблем! Теперь катаю не только по лесу, могу поехать и на рыбалку за 30 км от города, очень быстро и удобно так как можно его спокойно разогнать до 90 км в час! Мне нравится в нем небольшой расход бензина, мягкая подвеска, удобная посадка, широк читати відгук

нові відгуки про Bashan