Ніссан ВІДІ Армада

Ніссан ВІДІ Армада (044) 591-70-31

Оскільки одне зі значень слова «армада» - це «велика флотилія» , то і в шоу-румі нового дилерського центру клієнтам буде запропонований увесь спектр автомобілів Ніссан.

У новому дилерському центрі клієнти зможуть скористатися такими послугами як: trade - in, кредит, страхування, лізинг - в цілому, усіма видами сервісу, які потрібні для успішного обслуговування автомобіля.

«За добу по трасі Київ-Бориспіль проїжджає 40 тис. автомобілів, а аеропорт обслуговує близько 9 млн пасажирів в рік. Саме ці причини стали вирішальними для нас при виборі локації. До того ж, саме «ВіДі Армада» в силу свого розташування є найзручнішим місцем для купівлі і обслуговування автомобілів Nissan мешканцями лівого берега Київської області і прилеглих районів Києва. До того ж, усі існуючі учасники програми лояльності «ВіДі АвтоСіті», яких вже налічується близько 50 тисяч чоловік, зможуть скористатися усіма доступними привілеями в новому дилерському центрі «ВіДі Армада», - відмітив Максим Турченко, директор «ВіДі Армада».

З відкриттям першого дилерського центру у Борисполі, «ВіДі Груп» підготувала для клієнтів цілий ряд нововведень.

«В основу концепції Міста Автомобілів «ВіДі Армада Бориспіль» закладена сучасна концепція 3s (sales, service, spares - продажі, сервіс, запасні частини). По суті, для клієнтів автомістечка це означає реалізацію єдиної схеми : вибір, придбання і обслуговування автомобілів в одному місці. «ВіДі Груп» кілька років тому вперше в Україні запропонувала унікальну концепцію вибору, покупки і обслуговування автомобілів, побудувавши найбільший в Україні «ВіДі АвтоСіті Кільцева». Місто автомобілів «ВіДі АвтоСіті Бориспіль» стане квінтесенцією нашого досвіду в автомобільному бізнесі і саме тут ми реалізуємо наші кращі послуги і ідеї для наших клієнтів», - сказав Артем Ткаченко, Перший віце-президент «ВіДі Груп».

читать дальше