ПЕЖО ЦЕНТР ЖИТОМИР «Союз Автомотів»

Наш автосалон дотримується загально корпоративних вимог та стандартів компанії Peugeot в обслуговуванні та конфідейційності інформації про клієнтів. Завдяки цьому наші покупці та клієнти отримують справжнє задоволення від покупки та бездоганного обслуговування свого автомобіля.

Спеціалісти нашого автосалону завжди готові вислухати Ваші побажання, надати Вам вичерпну інформацію щодо технічних характеристик та комплектації вподобаного автомобіля, провести тест-драйв і допоможуть зробити правильний вибір. А також нададуть допомогу щодо оформлення кредиту на придбання, страхування цивільної відповідальності та добровільного страхування транспортного засобу, допоможуть із реєстрацією автомобіля і з підбором додаткового обладнання та аксесуарів.

У нашому автосалоні Ви маєте можливість замовити автомобіль Peugeot в індивідуальній комплектації, оснащений додатковим обладнанням за Вашим бажанням.

Наш сервісний центр працює із дотриманням жорстких вимог гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів компанії Peugeot.

Сервісний центр пропонує широкий спектр послуг по технічному обслуговуванню транспортних засобів, а досвід і кваліфікація наших спеціалістів дозволяє здійснювати роботи будь-якої складності у максимально стислі терміни.

Наші клієнти завжди можуть замовити і придбати повний асортимент запасних частин і аксесуарів для свого Peugeot.

Подивитись онлайн склад автомобілів

Записатись на тест-драйв

Отримати консультацію менеджера

Записатись на сервіс

читати далі

Ціни на моделі Peugeot

Контакти

peugeot.zhitomir.ua
  1. ПЕЖО ЦЕНТР ЖИТОМИР «Союз Автомотів» (0412) 48-49-70
    Житомир, вул. Київська 77