CITROEN Центр Дніпро «СІНГЛ АВТО»

Сітроен Центр Дніпро «Сінгл Авто» - офіційний дилер марки CITROEN у Дніпропетровському регіоні. Компанія «Сінгл Авто» має багаторічний досвід роботи на автомобільному ринку. З початку своєї діяльності компанія отримала статус офіційного дилера декількох світових автомобільних брендів та у січні 2015 стала офіційним дилером компанії CITROEN в Україні. Компанія «Сінгл Авто» займається реалізацією нових автомобілів CITROEN, їх сервісним, гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

Модельний ряд CITROEN в Україні на даний момент складається з лінійки сучасних моделей, здатних задовільнити найвищі вимоги до якості та технологій, атакож комерційні автомобілі, ідеально придатні для бізнесу. Наш Автоцентр розташовано на одній з центральних магістралей міста Дніпро, за адресою Запорізьке шосе, 27-Б. Зручне географічне розташування: всього 8 км. від центра міста Дніпро, зручні під'їздні шляхи та місткий паркінг для клієнтів, робить комфортним відвідування нашого дилерського центру, придбання та обслуговування Вашого автомобіля CITROEN. Виставкова зала автосалону дозволяє демонструвати увесь модельний ряд CITROEN, офіційно представлений в Україні.

Співробітники автосалону нададуть кваліфіковану консультацію за усіма питаннями щодо придбання автомобіля, варіантів фінансування, атакож експлуатації та обслуговування автомобілів CITROEN. Для відвідувачів автосалону є можливість проведення тест-драйву на будь-якому з представлених автомобілів.

«Сінгл Авто» працює за програмою Citroen Financial Services, яка пропонує унікальні умови фінансування для покупців CITROEN.

Подивитись онлайн склад автомобілів

Записатись на тест-драйв

Дізнатись більше про кредит

Записатись на сервіс

читати далі

Ціни на моделі Citroen

Контакти

citroen-single.com.ua
  1. CITROEN Центр Дніпро СІНГЛ АВТО (056) 790-37-67
    Дніпро, Запорізьке шосе, 27 Б