Придбання гідного та надійного автомобіля є стратегічною метою для кожного. Все починається з бюджету, вибору бренду, найкращих умов для придбання та завершується підбором оптимальної комплектації, кольору кузова. Автомобіль, найчастіше, не є емоційною покупкою, отже, на цьому шляху клієнт стикається з безліччю питань, головне з яких: "Як вибрати своє ідеальне авто?"

Найкращим помічником у такій ситуації – стає рекомендація професіонала. Саме для цих цілей було створено концептуальний дилерський центр легендарного бренду NISSAN – «Скай Моторс+».

Новий автоцентр формату 3S відкрив свої двері для клієнтів у 2021 році та вже зарекомендував себе як місце, де працюють фахівці найвищого класу: консультанти з продажу, спеціалісти з сервісного обслуговування та кузовного ремонту. У NISSAN «Скай Моторс+» розташований просторий шоурум, виконаний у новітніх стандартах японського бренду та спеціалізований сервісний центр.

Однією з основних переваг нового автоцентру є не лише наявність широкого вибору автомобілів, а й програм фінансування за участю провідних українських банків, лізингових та страхових компаній. Під час сервісного обслуговування автомобіля кожен клієнт отримує персоналізований підхід: власні умови програми лояльності, спеціальні пропозиції та акційні умови обслуговування, придбання запасних частин. Запорукою комфорту стала сучасна “зона відпочинку” та дитячим куточком, а також багато іншого.

Вся діяльність компанії побудована навколо та заради інтересів клієнта. Бажання дивувати та радувати ставленням, якістю послуг стоїть на першому місці.

NISSAN «Скай Моторс+» входить до складу Групи Компаній «АВТОМАЙСТЕР», до активу якої входять 10 популярних автомобільних брендів. Частка ринку автомобільного холдингу займає понад 30% ринку Одеського регіону.

читать дальше