ТОВ «ТЕХНО КАР» створене 8 січня 2014 року. До недавнього часу наша компанія була офіційним українським дилером автомобілів торгівельної марки Uz-Daewoo виробництва ЗАТ «Джіем Узбекистан» (Республіка Узбекистан).

На зміну автомобілям марки Uz-Daewoo в нашій країні успішно прийшли автомобілі бренду Ravon. З радістю повідомляємо, що саме автосалон ТОВ «ТЕХНО КАР» став першим, хто представив новий автомобільний бренд для широкого кола київських покупців.

Співробітники відділу продажів нашого автосалону на високому рівні надають консультації про комплектації автомобілів та їхні технічні характеристики. Вони запропонують свої рекомендації, щоби майбутній власник зміг зробити правильний вибір.

Крім того, для наших клієнтів створені всі умови для зручності оформлення кредиту та страхування автомобіля. Ми співпрацюємо майже з усіма великими банками України. Фахівці компанії завжди допоможуть клієнту підібрати банк з найбільш вигідними для нього умовами, нададуть повну інформацію і супровід під час кредитування.

Одним із наших стратегічних завдань є забезпечення споживачів оригінальними запчастинами та аксесуарами, а також надання сервісних послуг на високому рівні.

З цією метою при нашому автосалоні функціонує «Супермаркет запчастин» і авторизований сервісний центр гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів. На нашій СТО здійснюється ремонт автомобілів будь-якої складності.

Ми знаходимося за адресою: м.Київ, вул. Сирецька, 33-В.

читать дальше

Цены на модели Ravon

Контакты

ravon.kiev.ua
  1. RAVON ТЕХНО КАР (044) 207-02-52, (067) 538-23-87
    Киев, вул. Сирецька, 33-В