Престиж-Авто - офіційний дилер Volkswagen AG в Хмельницькій області працює на Українському ринку в автомобільному бізнесі більше 16 років.

Ми пропонуємо широкий модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Volkswagen. Ви маєте можливість самостійно обрати модель та комплектацію за своїм бажанням, можливістю та потребами.

З 2008 року партнером компанії стала найбільша фінансова група Західної Європи — це компанія Порше Фінанс Груп. Це дало можливість пропонувати клієнтам нові та більш досконалі фінансові продукти: фінансовий та оперативний лізинг, за найнижчою відсотковою ставкою та надійний кредит. Налагоджена співпраця з найбільшими та стабільними банками міста також полегшує можливість придбання бажаного Volkswagen.

Автосалон Престиж-Авто це не лише шоу-руми з новенькими автомобілями, це і великий сервіс, обладнаний найновішою комп'ютерною діагностикою та всіма необхідними сучасними підйомниками, рихтувально-малярний цех, мийка та майданчик автомобілів з пробігом.

Всі клієнти мають можливість отримати кваліфікований гарантійний та післягарантійний сервіс для своїх автомобілів, компанія гарантує якість послуг, адже персонал компанії пройшов багаторівневу підготовку не лише в Україні, а і за кордоном.

читать дальше

Цены на модели Volkswagen

Контакты

www.prestige-auto.com.ua
  1. Престиж-Авто 0 800 509009
    Хмельницкий, вул. Прибузька, 48/2