ПЕЖО Центр Дніпро «Сінгл Авто»

Компанія «Сінгл Авто» є єдиним офіційним дилером Peugeot у місті Дніпро.

Автомобільний комплекс Peugeot «Сінгл Авто» відповідає всім найсуворішим вимогам виробника та містить в собі концепцію обслуговування повного циклу 3S: sales (продаж), service (сервіс), spare parts (запасні частини).

Наші консультанти нададуть вам вичерпну інформацію про комплектацію та технічні характеристики автомобіля, що сподобався, дадуть свої рекомендації і допоможуть зробити правильний вибір.

Ви можете як замовити вподобаний автомобіль в індивідуальній комплектації з додатковими опціями, оснащений за вашим бажанням, так і обрати один з наявних в автосалоні.

Також у нас ви можете купити будь-яку модель Peugeot для особистого користування або для бізнесу, а професійно проведений тест-драйв дозволить бути впевненим в правильності вибору авто. Обрати бажану модель можна як фізично у автосалоні, так і з будь-якої точки світу – на сайті онлайн-стору.

Для вашої зручності ви можете отримати консультацію щодо кредитування і подати документи для розгляду кредиту та застрахувати свій автомобіль.

В дилерському центрі «Сінгл Авто» ви можете пройти гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування вашого автомобіля, замовити запасні частини, встановити додаткове обладнання, придбати автоаксесуари.

На всі автомобілі Peugeot, офіційно представлені в Україні, поширюється гарантія 36 місяців або 100 тисяч пробігу. Компанія Peugeot гарантує відсутність виробничих дефектів автомобілів протягом гарантійного терміну. Крім договірної гарантії на автомобілі, компанія Peugeot надає гарантію на лакофарбове покриття, нанесеного в заводських умовах, а також гарантію від наскрізної корозії на ваш автомобіль, яка є наслідком процесів внутрішньої корозії деталей кузова, що виходять назовні.

Купуючи автомобіль у офіційного дилера Peugeot Центр Дніпро «Сінгл Авто», клієнти завжди можуть бути впевнені в постійній підтримці служби Peugeot Assistance, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Звернувшись в Peugeot Assistance, ви зможете отримати техдопомогу в дорозі, консультації, медичну допомогу та багато інших послуг.

Наша станція технічного обслуговування оснащена останніми версіями ексклюзивного сучасного діагностичного та ремонтного обладнання та спеціальним інструментом від виробника, який не має аналогів не тільки в нашому місті та області, а й в ряді інших прилеглих областей. Це дозволяє точно, швидко і якісно здійснювати пошук і усунення несправностей всіх систем, вузлів і агрегатів вашого автомобіля, виконувати роботи будь-якої складності - від регулювань і регламентного ТО, до установки додаткового обладнання та капітального ремонту, а також відновлювальних кузовних та фарбувальних робіт будь-якої категорії.

Фахівці Peugeot Центр Дніпро «Сінгл Авто» постійно проходять навчання, спецпідготовку і сертифікацію в центрах технічної підготовки PEUGEOT, тому ми гарантуємо вам виняткову якість робіт та послуг.

Також ми пропонуємо вам широкий асортимент оригінальних запчастин, додаткового обладнання та аксесуарів, спеціально відібраних компанією PEUGEOT, на які надається гарантія один рік без обмеження пробігу. Всі елементи додаткового обладнання та аксесуарів PEUGEOT сконструйовані таким чином, аби вони легко встановлювалися і органічно вписувалися в загальний стиль вашого автомобіля

Для постійних клієнтів СТО діють цікава накопичувальна система дисконтів, а для власників постгарантійних автомобілів - індивідуальні умови обслуговування.

Будемо дуже раді бачити, та чекаємо на вас в нашому Peugeot Центр Дніпро «Сінгл Авто» за адресою: місто Дніпро, Запорізьке шосе 27-Б

Подивитись онлайн склад автомобілів

Записатись на тест-драйв

Отримати консультацію менеджера

Записатись на сервіс

читати далі

Ціни на моделі Peugeot

Контакти

peugeot-single.com.ua
  1. ПЕЖО Центр Дніпро Сінгл Авто (067) 758-00-38
    Дніпро, Запорізьке шосе, 27 Б