ПЕЖО ЦЕНТР ЗАПОРІЖЖЯ «Ліон Авто»

Компанія «ЛІОН АВТО» є єдиним офіційним дилером Peugeot в Запоріжжі.

Наші консультанти нададуть Вам вичерпну інформацію про комплектацію і технічні характеристики автомобіля, що сподобався, дадуть свої рекомендації і допоможуть зробити правильний вибір. Поряд з наявними автомобілями Ви можете замовити вподобаний автомобіль в індивідуальній комплектації, з додатковими опціями оснащений за Вашим бажанням.

У нас Ви можете купити будь-яку вподобану модель Peugeot для особистого користування або для бізнесу; зробити тест-драйв, щоб Ви не сумнівалися в правильності вибору авто; пройти гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування Вашого автомобіля; замовити запасні частини; установітьдополнітельное обладнання; придбати автоаксесуари.

Для Вашої зручності у нас Ви можете оформити страховку, отримати консультацію про кредитування і подати документи для розгляду кредиту.

На всі автомобілі Peugeot, офіційно представлені в Україні, поширюється гарантія 24 місяці без обмеження пробігу. Компанія Пежо гарантує відсутність виробничих дефектів автомобілів протягом гарантійного терміну. Крім договірної гарантії на автомобілі, компанія Peugeot надає гарантію на лакофарбове покриття, нанесеного в заводських умовах, а також гарантію від наскрізної корозії на Ваш автомобіль, яка є наслідком процесів внутрішньої корозії деталей кузова, що виходять назовні. Купуючи автомобіль у офіційного дилера PEUGEOT «ЛІОН АВТО», клієнти завжди можуть бути впевнені в постійній підтримці служби Peugeot Assistance, яка працює 24 години на добу, 7 днів в неделю, 365 днів на рік.

Звернувшись в Peugeot Assistance, вони отримають техдопомогу в дорозі, консультації, медичну допомогу та багато інших послуг.

Наша станція технічного обслуговування оснащена останніми версіями ексклюзивного сучасного діагностичного та ремонтного обладнання та спецінструменту від виробника, який не має аналогів не тільки в нашому місті і області, а й в ряді інших прилеглих областей. Це дозволяє точно, швидко і якісно здійснювати пошук і усунення несправностей всіх систем, вузлів і агрегатів Вашого автомобіля, виконувати роботи будь-якої складності - від регулювань ірегламентного ТО, до установки додаткового обладнання та капітального ремонту, а також відновлювальні кузовні та фарбувальні роботи будь-якої категорії.

Фахівці «ЛІОН АВТО» регулярно проходять навчання, спецпідготовку і сертифікацію в центрах технічної підготовки PEUGEOT, тому ми гарантуємо Вам виняткову якість виконуваних робіт.

Також ми пропонуємо Вам широкий асортимент оригінальних запчастин, додаткового обладнання та аксесуарів, спеціально відібраних компанією PEUGEOT, на які надається гарантія -1 рік без обмеження пробігу. Всі елементи додаткового обладнання та аксесуарів PEUGEOT сконструйовані таким чином, щоб вони легко встановлювалися і органічно вписувалися в загальний стиль вашого автомобіля.

Для постійних клієнтів СТО діють цікава накопичувальна система дисконтів, а для власників не гарантійний автомобілів - індивідуальні умови обслуговування і страхування поломок, що виникли в не гарантійний період експлуатації.

Подивитись онлайн склад автомобілів

Записатись на тест-драйв

Отримати консультацію менеджера

Записатись на сервіс

читати далі

Ціни на моделі Peugeot

Контакти

lion-peugeot.zp.ua
  1. ПЕЖО ЦЕНТР ЗАПОРІЖЖЯ «Ліон Авто» (061) 222-88-22
    Запоріжжя, вул. Складська 8