ПЕЖО ЦЕНТР ЛЬВІВ «Ілта Львів»

Компанія Ілта Львів - офіційний дилер Peugeot з 1993 року. Концептуальний автоцентр Peugeot Blue Box у Львові побудований відповідно до останніх стандартів бренду. Він відповідає найсуворішим вимогам виробника та працює за концепцією обслуговування повного циклу 3S: Sales, Service, Spare parts - продаж, сервіс та запасні частини.

У нас представлений повний модельний ряд автомобільної марки Peugeot, доступний в Україні, включно з серією комерційних авто. Обирайте автомобіль та отримайте вичерпну консультацію. У цьому тут вам допоможуть кваліфіковані менеджери, що досконало знають усе про Peugeot.

Тут ви зможете познайомитись ближче з автомобілем, його особливостями і технічними характеристиками, а ще - пройти тест-драйв авто, яке вам до вподоби. Також у нашому автосалоні спеціаліст допоможе вибрати найоптимальніші умови страхування серед переліку найнадійніших страхових компаній. А для тих, хто хоче обміняти свій старий автомобіль на новий, у Peugeot Центр Ілта Львів діє спеціальна програма Trade In.

Сервісне технічне обслуговування автомобілів Peugeot проходить в офіційному сертифікованому сервісному центрі. Сервіс Peugeot Центру Ілта Львів надає повний перелік послуг з технічного, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Якість устаткування та матеріалів, досвід і кваліфікація працівників нашого автосервісу дозволяють здійснювати роботи будь-якої складності в максимально стислі терміни.

Peugeot Центр Ілта Львів радо відкриває свої двері для кожного з дня у день з понеділка по суботу. Чекаємо на Вас за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 288

Подивитись онлайн склад автомобілів

Записатись на тест-драйв

Отримати консультацію менеджера

Записатись на сервіс

читати далі

Ціни на моделі Peugeot

Контакти

peugeot-lviv.com
  1. ПЕЖО ЦЕНТР ЛЬВІВ «Ілта Львів» (032) 229-51-91
    Львів, вул. Збиральна 2а