ПЕЖО ЦЕНТР ХЕРСОН «Ампір»

Компанія «АМПІР» є єдиним офіційним дилером Peugeot в Херсоні. Наші консультанти нададуть Вам вичерпну інформацію про комплектації і технічні характеристики автомобіля, що сподобався, дадуть свої рекомендації і допоможуть зробити правильний вибір. Поряд з наявними автомобілями Ви можете замовити вподобаний автомобіль в індивідуальній комплектації, з додатковими опціями оснащений за Вашим бажанням.

У нас Ви зможете придбати будь-яку вподобану модель Peugeot для особистого користування або для бізнесу; зробити тест-драйв, щоб Ви не сумнівалися в правильності вибору авто; пройти гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування Вашого автомобіля; замовити запасні частини; встановити додаткове обладнання; придбати автоаксесуари.

Для Вашої зручності у нас Ви зможете оформити страховку, отримати консультацію про кредитування і подати документи для розгляду кредиту.

На всі автомобілі Peugeot, офіційно представлені в Україні, поширюється гарантія 24 місяці без обмеження пробігу. Компанія Peugeot гарантує відсутність виробничих дефектів автомобілів протягом гарантійного терміну. Крім договірної гарантії на автомобілі, компанія Peugeot надає гарантію на лакофарбове покриття, нанесеного в заводських умовах, а також гарантію від наскрізної корозії на Ваш автомобіль, яка є наслідком процесів внутрішньої корозії деталей кузова, що виходять назовні.

Купуючи автомобіль у офіційного дилера PEUGEOT «АМПІР», клієнти завжди можуть бути впевнені в постійній підтримці служби Peugeot Assistance, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Звернувшись в Peugeot Assistance, наші кліенти отримають техдопомогу в дорозі, консультації, медичну допомогу та багато інших послуг.

Наша станція технічного обслуговування оснащена останніми версіями ексклюзивного сучасного діагностичного та ремонтного обладнання та спецінструменту від виробника, який не має аналогів не тільки в нашому місті і області, а й в ряді інших прилеглих областей. Це дозволяє точно, швидко і якісно здійснювати пошук і усунення несправностей всіх систем, вузлів і агрегатів Вашого автомобіля, виконувати роботи будь-якої складності - від регулювань і регламентного ТО, до установки додаткового обладнання та капітального ремонту, а також відновлювальні кузовні та фарбувальні роботи будь-якої категорії.

Унікальне обладнання станції розвалу-сходження дозволяє нашим фахівцям в середньому за 10-15 хвилин проводити комплекс регулювання та настройки коліс практично будь-якого автомобіля від старої малолітражки до новітніх автомобілів преміум класу.

Фахівці «АМПІР» регулярно проходять навчання, спецпідготовку і сертифікацію в центрах технічної підготовки PEUGEOT, тому ми гарантуємо Вам виняткову якість виконуваних робіт.

Також ми пропонуємо Вам широкий асортимент оригінальних запчастин, додаткового обладнання та аксесуарів, спеціально відібраних компанією PEUGEOT, на які надається гарантія -1 рік без обмеження пробігу. Всі елементи додаткового обладнання та аксесуарів PEUGEOT сконструйовані таким чином, щоб вони легко встановлювалися і органічно вписувалися в загальний стиль вашого автомобіля.

Подивитись онлайн склад автомобілів

Записатись на тест-драйв

Отримати консультацію менеджера

Записатись на сервіс

читати далі

Ціни на моделі Peugeot

Контакти

ampir-peugeot.com
  1. ПЕЖО ЦЕНТР ХЕРСОН «Ампір» (050) 315-70-42
    Херсон, Новомиколаївське шосе, 7-А