Компанія «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» - офіційний дилерський центр автомобілів Mitsubishi в Києві і Київській області.

Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mitsubishi, їх гарантійне і технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин і аксесуарів для автомобілів, автокосметики. На сьогодні «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» - це найбільший дилерський центр автомобілів Mitsubishi в Україні.

В салоні представлений весь модельний ряд автомобілів Mitsubishi, а сервісна станція «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» оснащена сучасним технологічним устаткуванням. Усі роботи по обслуговуванню і ремонту автомобілів роблять висококваліфіковані фахівці, що дозволяє здійснювати обслуговування і ремонт автомобілів Mitsubishi на вищому рівні. 

Відділ запчастин - невід'ємна частина СТО. Його співробітники здійснюють продаж запасних частин, автомобільних аксесуарів і автокосметики. У разі потреби організовують постачання під замовлення відсутніх на складі запасних частин в короткі терміни.

Станція технічного обслуговування компанії «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» гарантує відповідність пропонованих ремонтних послуг вимогам, які пред'являє імпортер автомобілів. На усі виконані роботи і встановлені запчастини надається гарантія.

Дилерський центр «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» надає увесь комплекс послуг : консультації по купівлі, вибору автомобіля, трейд-ин, кредитування і страхування автомобіля, забезпечення гарантійного і постгарантійного обслуговування.

читать дальше

Цены на модели Mitsubishi

Контакты

www.niko-centre.kiev.ua
  1. НІКО ЦЕНТР КИЇВ 8-044-205-33-31
    Киев, вул. Корабельна, 4А