Mitsubishi «Адіс-Авто»

Mitsubishi «Адіс-Авто» (048) 709-00-09

Компанія «АДІС-Авто» є офіційним дилером Mitsubishi Motors в Одесі та успішно працює на українському ринку з 2006 року. У нашому автосалоні представлений широкий вибір нових автомобілів Mitsubishi.

Консультанти нашого дилерського центру завжди з радістю дадуть відповідь на будь-які питання пов'язані з покупкою та вибором автомобілів, а перевірити динаміку і комфорт Mitsubishi можна пройшовши тест-драйв моделей, що Вас цікавлять.

Основна мета нашого дилерського центру - надати своїм клієнтам максимально повний перелік послуг, пов'язаних з покупкою та експлуатацією автомобілів Mitsubishi, а також їх гарантійне та сервісне обслуговування. Купуючи автомобіль в «АДІС-Авто», Ви можете бути впевнені якості автомобіля, прозорості укладання угоди та отримання офіційного гарантійного обслуговування.

Своєчасне технічне обслуговування на нашому офіційному сервісному центрі Mitsubishi Motors дозволить надовго зберегти чудові експлуатаційні якості автомобілів Mitsubishi. Ми використовуємо передові технології та сучасне обладнання. Всі ремонтні та малярно-рихтувальні роботи проводяться сертифікованими та кваліфікованими спеціалістами. На всі виконані роботи та запасні частини надається гарантія.

Невід'ємною частиною СТО є відділ запасних частин - де здійснюється їхнє замовлення та доставка у найкоротші терміни.

Завдяки високій якості обслуговування та індивідуальному підходу при роботі з приватними особами, комерційними структурами та державними службами компанія «АДІС-Мотор» здобула широке визнання та високий авторитет серед своїх клієнтів.

читать дальше

Контакты

mitsubishi.adis.ua
  1. Mitsubishi «Адіс-Авто» (048) 709-00-09
    Одесса, Люстдорфська дорога, 5