JAC на Сирецькій

Автосалон на Сирецькій був відкритий у 2002 році і став одним з перших офіційних дилерів автомобілів бренду Daewoo виробництва GM Узбекистан. Крім продажу автомобілів, салон надавав весь спектр послуг по сервісному обслуговуванню моделей Daewoo Matiz і Daewoo Nexia, а також забезпечував поставки та продаж запасних частин для цих автомобілів.

У 2016 році компанія «Техно Кар» стає офіційним дилером автомобільного бренду Ravon. Саме з цього моменту починається нова віха розвитку салону на Сирецькій. З моменту запуску продажу моделей Ravon компанією «Техно Кар» було реалізовано понад 600 автомобілів цього бренду.

У вересні 2018 року компанія «Техно Кар» отримала право на реалізацію автомобілів бренду JAC, а також на проведення послуг із сервісного обслуговування цих моделей і продажу запасних частин.

На сьогоднішній день салон на Сирецькій, це не тільки точка продажів автомобілів JAC - це і великий магазин запасних частин, а також станція технічного обслуговування, яка налічує 8 підйомників і все необхідне обладнання для якісного ремонту автомобілів.

читать дальше

Цены на модели JAC

Контакты

techno-jac.com.ua
  1. JAC на Сирецькій (044) 207-02-52
    Киев, вул. Сирецька, 33В