Група компаній «ISUZU ATAMAN UKRAINE» складається з трьох підприємств, які є офіційним представником японської корпорації Isuzu Morors Ltd. в Україні.
Основний принцип нашого бізнесу полягає у повазі до кожного клієнта через надання послуги у вигляді реалізації техніки та кваліфікованого супроводу протягом усього терміну її експлуатації.

Ми вирішили не обмежуватися лише автобусами та вантажівками, почавши новий проект імпорту та продажу сучасних пікапів ISUZU D-Max, що користуються великою популярністю у світі. Для нашого бізнесу це амбіційний крок до розширення ланки техніки ISUZU в Україні та початок довгого шляху від імпорту техніки до її виробництва, як це відбувалося з іншими нашими проектами. Ми не збираємось зупинятись на досягнутому і хоча наші кроки невеликі, але поступові й незворотні.Довготривалий попит покупців на нашу продукцію в Україні та за її межами є найвищим ступенем довіри для нас. Маючи досвід експорту та супроводу експлуатації техніки ми беремо участь в державних та комерційних закупках як в Україні, так і в інших країнах.

Система супроводу експлуатації заснована на принципах постійного вдосконалення процесів сервісу та гарантії, індивідуальному підході до кожного клієнта та використанні найсучасніших методів і технологій японського виробника. Наші інженери постійно вдосконалюють свої знання на навчаннях та тренінгах в Японії та в інших державах.

Сучасне обладнання для діагностування та визначення проблем в експлуатації техніки допомагають нашим професіоналам вирішити будь-яке питання максимально швидко. Ми забезпечуємо наших клієнтів виключно оригінальними запчастинами, які завжди є у достатній кількості на наших складах.

Звернувшись до нас, Ви можете отримати наступні послуги:

  • Тест-драйв пікапів ISUZU D-Max
  • Купівля автомобілів
  • Купівля оригінальних запасних частин до техніки ISUZU
  • Лізинг Страхування
  • читать дальше

    Цены на модели Isuzu