«Гранд Автомотів»

«Гранд Автомотів» (044) 201-33-44

АФ «Гранд Автомотів» - офіційний генеральний дистриб’ютор автомобілів Maserati в Україні, входить до групи компаній Української Автомобільної Корпорації. З березня 2013 року Корпорація УкрАВТО отримала ексклюзивне право на здійснення продажу та після продажного обслуговування автомобілів класу-люкс Maserati в Україні.

Компанія Маserati (заснована в 1914 році) - один з провідних італійських автовиробників, який втілює собою багаторічні традиції по розробці і створенню автомобілів класу люкс.  Кожна модель має свою яскраву індивідуальність, яка обумовлена широкою різноманітністю комплектацій. На сьогоднішній день компанія Maserati SpA виходить на новий етап розвитку і планує значне розширення модельного ряду і дилерської мережі в Європі.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та персоналізація автомобілів завдяки розмаїттю вибору комплектацій, кольорів і матеріалів – основні принципи роботи компанії «Гранд Автомотів». Фундаментальна сервісна підтримка, комфорт та високі стандарти якості обслуговування клієнтів – це те, що відтепер буде забезпечено для українських власників Maserati

Maserati на Столичному

Вишукані автомобілі легендарного бренду Maserati дозволяють своїм власникам насолоджуватися чудовими ходовими експлуатаційними характеристиками і бездоганністю в кожній деталі. Ексклюзивний інтер'єр, неповторний італійський дизайн і новітні автомобільні технології, - це те, що найбільше приваблює любителів розкоші і швидкості.

Завітавши до нового дилерського центру Maserati, Ви матимете можливість познайомитись із сучасним модельним рядом Maserati та пізнати дивовижні якості нового Quattroporte, Ghibli, GranTurismo і GranCabrio під час індивідуального тест-драйву.

читати далі

Контакти

www.maserati.ua
  1. «Гранд Автомотів» (044) 201-33-44
    Київ, Столичне шосе, 90