Дилерська мережа Volkswagen

Дилерська мережа Volkswagen 0 800 303 303

Офіційним імпортером бренду Volkswagen є ТОВ «Порше Україна». Компанія була заснована у 2008 році як частина австрійського Porsche Holding Salzburg, котрий займає лідерську позицію з продажу автомобілів у Європі.

В Україні офіційний імпортер представлений 30 центрами, які охоплюють майже всю територію нашої країни (від Краматорська до Мукачева). П'ять із них розташовані у Києві.

Працівники автосалонів Volkswagen зможуть не тільки запропонувати консультацію щодо актуальних моделей бренду і наявних на складах  автомобілів у вже сформованих комплектаціях, але і провести тест-драйв. Придбання Volkswagen можна здійснити не тільки у прямій формі, а й в кредит чи через trade-in. Деякі дилери надають також і варіант отримання авто на умовах лізингу. А спектр післяпродажних послуг містить страхування, магазин аксесуарів, продаж шин і їхнє зберігання.

Дилерські центри пропонують також і офіційне сервісне обслуговування (як гарантійне, так і післягарантійне). У більшості з них на додаток до стандартного переліку послуг надаються ще й послуги по роботі з кузовом автомобіля і його лакофарбовим покриттям. Деякі з центрів на час ремонту автомобіля пропонують підмінний.

читать дальше

Цены на модели Volkswagen

Контакты

www.volkswagen.ua
  1. Автмобільний Дім (048) 714-52-10
    Одесса, пров. Лазневий, 4
  2. «Автосоюз» (044) 207-07-05
    Киев, просп. Степана Бандеры, 28
  3. Джерман Авто-Тернопіль (0352) 47-00-01
    Тернополь, Об'їзна, 23