Дилерська мережа Renault

Дилерська мережа Renault

Офіційним представництвом французького бренду Groupe Renault є компанія «Рено Україна». Історія Renault в нашій країні налічує 20 років й велику кількість рекордів із продажу автомобілів. Все починалося у червні 2000 року з представницького офісу Renault Export, в якому працювало не більше десяти співробітників. У березні 2006 року була зареєстрована комерційна філія «Акціонерне товариство «Рено Україна». На літо 2020 року компанія має у розпорядженні 36 дилерських центрів по всій території нашої країни, забезпечуючи роботою близько тисячі співробітників.

Шоуруми Renault розташовані не тільки в кожному з обласних центрів, але також і в масштабних містах обласного значення (наприклад, в Мукачевому, Білій Церкві, Кременчуці, Маріуполі). У найбільших містах України мережf бренду представлена ​​одразу кількома дилерами: у Києві – п'ятьома, у Львові, Харкові, Дніпрі та Одесі – двома.

У кожному з центрів Renault клієнт зможе отримати детальну інформацію про автомобілі в наявності (хай то легкові автомобілі, кросовери, електрокари чи комерційна техніка), актуальні ціни й комплектації, організації тест-драйвів. Крім того, бренд надає кілька альтернатив прямій купівлі автомобіля (кредитування, лізинг, trade-in), подробиці про які також можна отримати в офіційних представників марки.

Сервісні станції Renault надають послуги з гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів, підбору оригінальних запчастин і аксесуарів бренду, ремонту (зокрема й кузовного). Крім того, деякі СТО бренду пропонують опцію офіційної (тобто з поширенням гарантії) установки газобалонного обладнання на автомобілі Renault.

читать дальше

Новости автосалона

Контакты

www.renault.ua
  1. Філія "Авто Груп+ Суворовський" (048) 785-88-88
    Одесса, вул. Чорноморського Козацтва, 159
  2. Ю.Р.К. 0-800-30-17-01
    Львов, вул. Б. Хмельницького, 228
  3. АРМА МОТОРС (044) 490-23-00
    Киев, вул. Кільцева Дорога, 18