Дилерська мережа Lexus

Дилерська мережа Lexus

Офіційним імпортером і дистриб'ютором автомобілів Lexus на території нашої країни є підприємство з іноземними інвестиціями «Тойота-Україна». Компанія була заснована в 2003 році. Відтоді через офіційну дилерську мережу японського бренду було продано більше ста тисяч нових автомобілів.

На момент літа 2020 року Lexus в Україні представлений сім'ю сертифікованими центрами. Три з них розташовані в Києві (два автомобільні салони і один сервісний центр), ще по одному - у Львові, Харкові, Дніпрі і Одесі. Кожен Lexus, проданий в цих автосалонах, має в розпорядженні трирічну гарантію від виробника, адаптований до наших доріг і кліматичних умов, а також отримує цілодобовий супровід Lexus Assistance (допомога у разі поламки, аварії або викрадення автомобіля, діє на території Європи).

Усі дилерські центри Lexus надають широкий спектр як консультаційних послуг, так і послуг з гарантійного/післягарантійного ремонту автомобіля. Тут можна отримати найбільш актуальну інформацію стосовно вартості кожної з моделей бренду, автомобілів і їх комплектацій в наявності, організації тест-драйва. Крім того, менеджери розкажуть про можливі методи купівлі нового автомобіля, будь то прямий платіж, кредитування, лізинг або trade - in. А в офіційних сервісних центрах власникам Lexus забезпечать можливість придбання оригінальних деталей і аксесуарів, а також технічне обслуговування або відновний ремонт за міжнародними стандартами бренду.

читати далі

Контакти

www.lexus.ua
  1. ЛЕКСУС СІТІ ПЛАЗА (044) 499-40-09
    Київ, вул. Мечникова, буд. 2а
  2. ЛЕКСУС КИЇВ ЗАХІД (044) 507-08-08
    Київ, Велика Кільцева дорога, буд. 58
  3. ЛЕКСУС ЦЕНТР ДНІПРО (056) 728-88-88
    Дніпро, Набережна Перемоги, буд. 1Н