Дилерська мережа Jetour

Дилерська мережа Jetour

Офіційним дистриб'ютором автомобілів JETOUR на українському ринку є ТОВ "Сі Ей Автомотів" (входить до складу корпорації Укравто).

Це суббренд вже давно знайомій на ринку України компанії Chery Automobile Co. Ltd., створений в 2018 році підрозділом холдингу Chery Commercial Vehicle Company. Під цією назвою дочірнє підприємство випускає сучасні кросовери, універсали і електромобілі, грунтуючись на накопиченому за 20 років досвіді у виробництві автомобілів, з урахуванням власних розробок міжнародної команди фахівців. Спочатку цей бренд було націлено на внутрішній ринок КНР, проте нещодавно він також почав міжнародну експансію в країни Азії, Латинської Америки, а тепер він представлений і в Україні.

Дилерська мережа JETOUR включає 25 автосалонів і 38 сервісних центрів по всій території Україні, покриваючи не лише великі міста але і майже усі обласні центри, окрім тимчасово окупованих територій. У автосалонах Ви можете отримати детальну інформацію про автомобілі в наявності, комплектації, ціни та умови кредитування і страхування.

читать дальше

Контакты

jetour.com.ua
  1. Автомобільний центр Київ (044) 500-60-05
    Киев, пр-т Степана Бандери, 22
  2. Бліц-Авто (044) 501-80-96
    Киев, вул.Мурманська, 6
  3. Автоцентр на Кільцевій (044) 290-32-24
    Киев, Києво-Святошинський р-н, с.Софіївська Борщагівка, вул.Толстого, 2