Дилерська мережа Honda

Дилерська мережа Honda

Історія присутності бренду Honda в Україні непроста. Вже у 1992 році Honda була офіційно представлена ​​у нас дистриб'ютором «Дніпро Мотор Інвест» (в липні цього року був відкритий перший виставковий зал). Через несприятливі економічні обставини до 1998 року «Дніпро Мотор Інвест» істотно не розширювався. Але в наступні роки - аж до 2006-го - ситуація поліпшувалась: на території України відкрились 10 дилерських центрів бренду.

З 2006 року корпорацію Honda у нас почала представляти її дочірня компанія «Хонда Україна», і подальший розвиток українського представництва відбувалося під її управлінням. Але в 2015 році внаслідок ряду чинників «Хонда Україна» йде з нашого ринку, а офіційним дистриб'ютором автомобілів Honda стає компанія «Прайд Мотор». Згаданий вище «Дніпро Мотор Інвест»(станом на вересень 2020) є одним з найбільших дилерів Honda в країні.

У загальній же сумі Honda в Україні представлена ​​одинадцятьма дилерськими центрами. Вони розташовані у Львові, Рівному, Хмельницькому, Одесі, Миколаєві та Харкові; в Київській області Honda має в своєму розпорядженні трьох дилерів, в Дніпрі - два. Менеджери кожного з них зможуть надати інформацію з приводу актуальних цін на моделі Honda, розповісти про відмінності в комплектаціях однієї і тієї ж моделі, а також проінформувати, які авто вже є в наявності на території України. В автосалонах можна записатись на тест-драйв, обговорити способи купівлі нової Honda (прямий платіж, кредит, лізинг, trade-in) та її страхування.

Сервісні центри Honda надають послуги з гарантійного і післягарантійного обслуговування автомобілів бренду, ремонту та встановлення оригінальних запчастин. Деякі офіційні СТО бренду розташовують також власної кузовний майстерні.

читать дальше