Дилерська мережа Ford

Дилерська мережа Ford

Офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні є компанія «Віннер Імпортс Україна» (ТОВ з іноземними інвестиціями).

У нашій країні історія Ford почалася ще в 1992 році, коли компанія «Віннер» була призначена офіційним дилером Ford Motor Co. в Києві та на заході України. А вже в 1994 році «Віннер» стає імпортером автомобілів Ford. Через декілька років у портфоліо компанії з'явилися також бренди Volvo (2000) та Jaguar, Land Rover, Porsche (2004-2005). Останнім був доданий бренд Bentley (2016).

Дилерська мережа компанії станом на вересень 2020 року становить 27 центрів Ford. Вона охоплює більшу частину території України: автоцентри є як в Мукачево та Львові, так і в Маріуполі та Краматорську. У Києві бренд представлений трьома дилерами. У Харкові та Дніпрі - по два дилера.

У кожному з центрів Ford клієнтам надають повну інформацію щодо цін на актуальний модельний ряд бренду, розповідають про різні комплектації моделей, а також про «готові» автомобілі в наявності. Пропонують взяти вподобану модель на ознайомчий тест-драйв. А також обговорюють з клієнтом різні варіанти покупки нового Ford, будь-то прямий розрахунок, кредитування, лізинг або trade-in.

А кожен з офіційних сервісних центрів бренду забезпечує гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів Ford, їх ремонт і встановлення оригінальних запчастин і аксесуарів. Деякі сервіси укомплектовані також і рихтувально-малярним цехом, а це значить, що такі СТО надають повний комплекс робіт, що стосуються автомобіля.  

читать дальше

Контакты

ford.ua
  1. Автовінн (0432) 55-20-20
    Винница, Немирівське шосе, 94А
  2. Авто-Імпульс (056) 747-90-09
    Днепр, вул. Курсантська, 3к
  3. Бристоль - Авто (056) 732-00-01
    Днепр, вул. Аеропортівська, 15