Дилерська мережа BMW

Дилерська мережа BMW

Офіційним імпортером автомобілів BMW в Україні є компанія «АВТ Баварія». Свою роботу підприємство розпочало в 1997 році, відкривши в Києві перший офіційний дилерський центр німецького бренду. Згодом «АВТ Баварія» стала представником таких брендів, як ALPINA, MINI, Rolls-Royce і Aston Martin.

На сьогодні (вересень 2020 року) компанія-імпортер BMW має розгалужену дилерську мережу. 18 автосалонів розташовані по всій території нашої країни: подивитися і вибрати BMW можна як в Ужгороді, так і в Краматорську. А в столиці і у Львові бренд представлений відразу двома дилерськими центрами.

У всіх автосалонах BMW надають інформацію про автомобілі в наявності, про різні комплектації моделей і ціни на кожну з них. Дізнатися можна про спеціальні пропозиції, що діють в момент запиту, а також про різні форми покупки нового автомобіля (пряма купівля, кредитування, розстрочка, trade-in). Вподобану модель надають на тест-драйв.

Офіційні сервісні центри дилерів забезпечують гарантійне і післягарантійне обслуговування автомобілів BMW: ремонт вузлів або установку нових оригінальних деталей. На деяких сервісах є і відділення, що займаються кузовними роботами. Також сервіси дилерів BMW пропонують установку оригінальних аксесуарів і фірмову обробку поверхонь автомобіля: захист кузова і тонування.

читать дальше

Контакты

www.bmw.ua
  1. АВТ Баварія Київ (Бориспільське шосе) (044) 365-33-33
    Киев, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Бориспільська, 16-16/1
  2. АВТ Баварія Київ (044) 490-77-33
    Киев, бул. Вацлава Гавела, 4
  3. Баварія Центр (0432) 55-59-95, (067) 119-94-99
    Винница, вул. Лебединського, 19А