Дилерська мережа Audi

Дилерська мережа Audi

Офіційним імпортером бренду Audi в Україні є ТОВ «Порше Україна». Заснована в 2008 році, компанія є частиною австрійського Porsche Holding Salzburg, яка займає лідируючу позицію з продажу автомобілів в Європі (веде діяльність в 22 європейських країнах, а також в Південній Америці, Китаї та Малайзії).

У сферу діяльності «Порше Україна» входить імпорт автомобілів і запасних частин до нашої країни, реалізація продуктів брендів концерну (крім Audi, компанія представляє в Україні ще Volkswagen і SEAT), надання гарантійних і післягарантійних сервісних послуг. Якість останніх забезпечуватися міжнародними стандартами концерну Volkswagen.

Авторизована дилерська мережа бренду Audi в Україні на літо 2020 року нараховує дев'ять центрів (три в Києві, у Львові, Хмельницькому, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові). Крім того, офіційні послуги з сервісу автомобілів надають «Закарпат-Авто» (в Мукачево) та «Ауді Центр Полтава».

Кожен з центрів Audi надає можливість подивитися автомобілі в наявності (причому деякі дилери бренду розташовують не тільки автомобілями з ДВС, а й електрокарами), дізнатися про комплектації / ціни, різновидах купівлі (пряма купівля, кредитування, лізинг, trade-in), оформленні страховки . Також у всіх дилерах бренду є автомобілі для тест-драйвів.

читать дальше

Контакты

www.audi.ua
  1. Ауді Центр Віпос (044) 537-33-20
    Киев, вул. Дегтярівська, 54
  2. Ауді Центр Київ Юг (044) 536-92-92
    Киев, вул. Дніпровська Набережна, 16В
  3. Порше Захід (044) 393-44-44
    Киев, с. Софіївська Борщагівка, вул. Вишнева, 1А