Майже 20 років тому, у 2002 році було відкрито новий автосалон в Києві на Сирецькій, який став одним із перших офіційних дилерів автомобілів Daewoo виробництва General Motors Узбекистан. Для комфорту та зручності своїх клієнтів автосалон крім продажу авто, надавав весь список послуг по сервісу моделей Daewoo Matiz і Daewoo Nexia, а також було відкрито центр з поставки та продажу запчастин. 

У 2016 році ТОВ «ТЕХНО КАР» відкриває свої двері для зовсім нового автомобільного бренду Ravon, що досить привітливо зустрічається Українськими користувачами. Так само на території автосалону діє станція сервісного обслуговування, яка налічує 8 підйомників та обладнана всім необхідним для якісного та швидкого ремонту автомобілів, та налічує великий штат висококваліфікованих майстрів. 

У 2021 році компанія «Техно Кар» стає офіційним дилером автомобілів Chevrolet доступоного сегменту в Україні. Окрім продажу автомобілів ми надаємо повний спектр послуг по гарантійному та післягарантійному обслуговуванні, а також продаж оригінальних запчастин! 

Отримати консультацію та купити автомобілі Chevrolet доступного сегменту можна за телефонами вказаними на сайті. Також ви можете записатись на тестдрайв автомобіля Chevrolet Nexia, Chevrolet Cobalt, Chevrolet Spark . 

Станція технічного обслуговування ТЕХНО КАР оснащене високотехнологічним обладнанням для якісної і швидкої діагностики і ремонту Вашого автомобіля.

Кваліфіковані експерти автосервісу, проведуть якісну діагностику і виконають ремонт автомобіля будь-якої складності на найвищому рівні. Автосервіс ТЕХНО КАР надає повний спектр сервісних послуг, починаючи від заміни автомобільного масла, заміни антифризу і інших робіт до послуг по ремонту двигуна, діагностику і ремонт ходової частини автомобіля і будь-які кузовні роботи: малярні роботи, полірування, рихтовка, відновлення автомобілів із США.

Механіки автосервісу ТЕХНО КАР використовують в роботі тільки оригінальні сертифіковані запчастини і матеріали для ремонту автомобіля по доступній ціні. 

читати далі

Контакти

chevrolet-auto.kyiv.ua
  1. Chevrolet ТЕХНО КАР (044) 207-02-52, (067) 500-62-97
    Київ, вул. Сирецька, 33-В