«АВТОСОЮЗ» - втілюємо Ваші мрії з емблемою Volkswagen!

ТОВ «АВТОСОЮЗ» першим в 2004 році відкрив концептуальний автоцентр Volkswagen в Києві. Сьогодні компанія - один з провідних українських автодилерів, стабільно займає верхні рядки рейтингу продажів Volkswagen в країні, а сервісний центр «АВТОСОЮЗ» є лідером за кількістю проходів (обслуговування авто) серед сертифікованих СТО Volkswagen Київського регіону, завдяки високому рівню та стандартам якості сервісних послуг, що підтверджено успішно пройденим аудитом заводу-виробника.

Секрет успіху компанії - це інноваційний підхід в роботі та увага до індивідуальних потреб кожного, а ще бажання не тільки задовольнити потреби своїх Клієнтів, але і перевершити їх очікування.

Спектр послуг автоцентру:

 • продаж автомобілів Volkswagen фіз. і юр.особам, в тому числі в кредит, в лізинг та
  за програмою trade-in,
 • гарантійне сервісне обслуговування Volkswagen,
 • післягарантійний ремонт і обслуговування будь-яких марок, повне відновлення після аварії, доукомплектация авто та ін.
 • експрес-сервіс Volkswagen,
 • сертифіковані малярно-кузовні роботи для автомобілів Bentley.
 • продаж страхових продуктів (КАСКО, ОСЦПВ).

За 20 років роботи клієнтами компанії стали більше 40 000 фізичних та юридичних осіб, в тому числі Управління державної служби охорони при ГУ МВС України, «Укренерго», «Укроборонсервіс», «Оболонь», ВАТ «Укртелеком», аеропорт «Бориспіль», Служба безпеки України, Національний банк України, «Байєр», Філіп Морріс Україна, «Рабен Україна», «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед» та інші найбільші компанії України.

Щомісяця на СТО компанії обслуговується від 1 500 до 5 000 автомобілів. СТО компанії оснащена необхідним набором оригінального спеціального обладнання та інструменту, що забезпечує дотримання заводських стандартів виконання робіт.

Режим роботи салону:

Пн - Пт: 09:00 - 19:00;
Сб - Нд: 09:00 - 18:00;

Режим роботи СТО:

8.00 - 21.00 - в режимі робочого тижня;
9.00 - 20.00 - в суботу;
9.00 - 20.00 - в неділю;

  читать дальше

  Цены на модели Volkswagen