«АВТОРІНА» Alfa Romeo

«АВТОРІНА» Alfa Romeo (057) 717-55-99

Компанія «АВТОРІНА» є офіційним дилером автомобілів ALFA ROMEO в Харківській обл. і працює відповідно до високих вимог, які висуває своїм дилерам всесвітньо відомий італійський автовиробник.

Основним видом діяльності нашої компанії «АВТОРІНА» є продаж нових автомобілів ALFA ROMEO; сертифікований фірмовий сервісний центр компанії ALFA ROMEO "Авторіна" проводить гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів, встановлення додаткового обладнання. 

Основным видом деятельности нашей компании «АВТОРИНА» является продажа новых автомобилей ALFA ROMEO; сертифицированный фирменный сервисный центр компании ALFA ROMEO "Авторина" проводит гарантийное, постгарантийное и сервисное обслуживание, продажу оригинальных запасных частей, аксессуаров для автомобилей, установку дополнительного оборудования.

Компанія «АВТОРІНА» надає наступні види послуг:

  • консультації досвідчених менеджерів з продажу;
  •  проведення тест-драйву;
  •  оформлення покупки; 
  • надання допомоги в оформленні кредиту, лізингу та страхування; 
  • надання гарантійного та післягарантійного обслуговування; 
  • надання сервісних послуг. 

У шоу-румі компанії «АВТОРІНА» представлено сертифікований в Україні модельний ряд автомобілів ALFA ROMEO, які славляться своїм свіжим і яскравим стилем, справді італійським дизайном і високими технологіями. Кваліфіковані менеджери нашого автоцентру завжди допоможуть підібрати модель відповідно до Ваших побажань, проведуть детальну технічну консультацію і запросять зробити тест-драйв. 

Всі запропоновані автомобілі ALFA ROMEO адаптовані до експлуатації в умовах українських дорожніх реалій і мають гарантію 36 місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше. 

Ми не просто продаємо продукцію найстарішого італійського автовиробника, але і здійснюємо весь спектр послуг, пов'язаних з подальшим обслуговуванням Вашого нового автомобіля після покупки. Ми хочемо, щоб люди, приходячи до нас, відчували себе як вдома, в колі добре знайомих друзів. Сподіваємося, що з відкриттям нашого дилерського центру «АВТОРІНА» в Харкові задоволених власників автомобілів ALFA ROMEO стане значно більше.

Будемо раді Вас бачити в нашому автосалоні ALFA ROMEO "Авторіна".

читати далі

Контакти

alfaromeo.kharkov.ua
  1. «АВТОРІНА» Alfa Romeo (057) 717-55-99, (093) 194-05-40
    Харків, вул. Велика Панасівська, 29