Компанія «АВТОРІНА» є офіційним дилером FIAT в Харківській обл. і працює відповідно до високих вимог, які пред'являє своїм дилерам всесвітньо відомий італійський автовиробник.

Основним видом діяльності нашої компанії є продаж нових автомобілів FIAT; сертифікований фірмовий сервісний центр компанії проводить гарантійне, післягарантійне і сервісне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів для автомобілів, встановлення додаткового обладнання.

Ми надаємо наступні види послуг:

  • консультації досвідчених менеджерів з продажу;
  • проведення тест-драйву;
  • оформлення покупки;
  • надання допомоги в оформленні кредиту, лізингу та страхування;
  • надання гарантійного та післягарантійного обслуговування;
  • надання сервісних послуг.
У шоу-румі компанії «АВТОРІНА» представлено сертифікований в Україні модельний ряд автомобілів FIAT, які славляться своїм свіжим і яскравим стилем, справді італійським дизайном і високими технологіями. Кваліфіковані менеджери нашого автоцентру завжди допоможуть підібрати модель відповідно до Ваших побажань, проведуть детальну технічну консультацію і запросять зробити тест-драйв.
 
Всі автомобілі, в нашому салоні, адаптовані до експлуатації в умовах українських дорожніх реалій і мають гарантію 36 місяців або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше.
 
Ми не просто продаємо продукцію найстарішого італійського автовиробника, але і здійснюємо весь спектр послуг, пов'язаних з подальшим обслуговуванням Вашого автомобіля. Ми хочемо, щоб люди, приходячи до нас, відчували себе як вдома, в колі добре знайомих друзів. Сподіваємося, що з відкриттям нашого дилерського центру в Харкові задоволених власників автомобілів FIAT стане значно більше. 
читати далі