«АВТО ТЕРМИНАЛ КИЕВ»"АВТО ТЕРМІНАЛ КИЇВ" є офіційним дилером KIA та входить до дилерської мережі відомого корейського бренду,  дистриб’ютором якого в Україні є компанія «ФАЛЬКОН-АВТО».

"АВТО ТЕРМІНАЛ КИЇВ" надає послуги з реалізації автомобілів, продажу запасних частин та аксесуарів і сервісного обслуговування.

До модельного ряду КІА входять автомобілі Picanto, Rio (седан і хетчбек), Cerato, сee'd, cee'd Sportswagon, pro_cee'd, Optima , Soul, Quoris, Carens, Sorent o, Sportage.

Деякі моделі, такі як KIA Cerato, KIA Sportage і KIA Rio, стали володарями 4 престижних нагород у Всеукраїнській Акції «Автомобіль року в Україні». А найвищу нагороду в цьому конкурсі в 2013 році отримав бізнес-седан KIA Optima, завоювавши звання  «Автомобіль року в Україні».

Автомобілі КІА, які Ви бачите в українських автосалонах, до нашої країни поставляються із заводів Кореї та Словаччини.

В "АВТО ТЕРМІНАЛ КИЇВ" запроваджені високі стандарти роботи. Прагненням є побудова тривалих партнерських відносин з Клієнтами та подальше вдосконалення якості послуг. Підкреслимо, що в нашому  автосалоні працює висококваліфікований персонал, тож Ви отримаєте професійну консультацію.

Для зручності Клієнтів облаштовано виставкову залу для презентації всього модельного ряду КІА, площею 500 кв.м, а у розділі «Контакти» нашого сайту вказані мобільні телефони фахівців з продажу автомобілів, запасних частин, аксесуарів та сервісного обслуговування, що дає змогу без зволікань отримати компетентні відповіді.

Діючі в автосалоні акційні програми на KIA 2014 та спеціальні пропозиції на нові моделі допоможуть Вам більш вигідно купити автомобіль. Додамо до переваг зручне географічне розташування, унікальні партнерські програми з провідними банками і страховими компаніями України. Нагадаємо, що гарантійний термін обслуговування  KIA, який Ви придбаєте в офіційній дилерській мережі, становить 5 років або 150 тис. км пробігу. Двері для відвідувачів салону відкриті щодня, крім неділі - "АВТО ТЕРМІНАЛ КИЇВ" на пр. Перемоги, 57.

Щодо популяризації бренду КІА на світовому рівні, Kia Motors уже багато років є партнером таких футбольних змагань, як ЄВРО-2008, 2012, 2016, ФІФА 2010, 2014 і 2018, Чемпіонату з екстремальних видів спорту КІА World Extreme Games 2013 і пролонгує  спонсорство Турніру Великого шолома Australian Open до 2018 року. При цьому КІА  стає надзвичайно популярним та здобуває престижні перемоги:  в 2012 році бренд КІА увійшов в Top-100 "Best Global Brands"; отримано  ряд нагород  за дизайн у конкурсах  Red Dot Design Awards та iF Product Design Awards.
читать дальше

Контакты

atk-kia.com.ua
  1. «АВТО ТЕРМИНАЛ КИЕВ» (044) 201-08-98, (044) 201-08-99
    Киев, пр-т Победы, 57