ПЕЖО ЦЕНТР ОДЕСА «Адіс Мотор»

Компанія «АДІС-Мотор» є офіційним дилером PEUGEOT в Одеському регіоні з 2010 року. У 2017 році відбулося відкриття нового концептуального 3S центру PEUGEOT, розробленого за всіма стандартами французького бренду.

Основна мета нашого дилерського центру - надати своїм клієнтам максимально повний перелік послуг, пов'язаних з купівлею та експлуатацією автомобілів PEUGEOT, а так само їх гарантійне та сервісне обслуговування. Консультанти дилерського центру завжди з радістю ознайомлять Вас, з широким модельним рядом автомобілів PEUGEOT та нададуть відповіді на питання, щодо вибору найоптимальнішого варіанту. Пройшовши тест-драйви Ви маєте нагоду відчути всю динаміку та комфорт автомобілів PEUGEOT, ознайомитися з їх технічними характеристиками, інтер'єром, екстер'єром, щоб детальніше зробити висновки про найбільш оптимальний для Вас варіант.

Офіційний сервісний центр PEUGEOT «АДІС-Мотор» завжди подбає про Ваш автомобіль. Ми використовуємо передові технології та сучасне обладнання. Усі ремонтні та малярно-рихтувальні роботи проводяться виключно сертифікованими та кваліфікованими фахівцями. На виконані роботи та запасні частини надається гарантія.

Невіднятною частиною СТО є відділ запасних частин - де здійснюється їх замовлення та доставлення в найкоротші терміни. Завдяки високій якості обслуговування та індивідуальному підходу при роботі з приватними особами, комерційними структурами та державними службами, компанія «АДІС-Мотор» отримала широке визнання і високий авторитет серед своїх клієнтів.

Подивитись онлайн склад автомобілів

Записатись на тест-драйв

Отримати консультацію менеджера

Записатись на сервіс

читати далі

Ціни на моделі Peugeot

Контакти

peugeot-adis.com
  1. ПЕЖО ЦЕНТР ОДЕСА «Адіс Мотор» (048) 709-00-07
    Одеса, вул. Люстдорфська дорога, 5