Весняна пропозиція від кузовного сервісу

Дорогі клієнти! Приймайте участь в акції* від кузовного сервісу Сузукі Віді Гранд. Та вигравайте сертифікат - 2000 грн з ПДВ на послугу «ВИДАЛЕННЯ ВМ’ЯТИН БЕЗ ФАРБУВАННЯ».

 

Щоб прийняти участь, потрібно - у період з 15.02.2022 по 15.03.22 виконати лише 2 умови:

  1. Зареєструватись в оновленому особистому кабінеті клієнта за посиланням
  2. Записатися до кузовного сервісу Сузукі ТОВ «ВІДІ ГРАНД» на послугу «видалення вм’ятин без фарбування» за посиланням вибрати період послуги з 17 березня по 17 квітня 2022 року.

16 березня 2022 року за допомогою сервісу random.org буде вибрано 1 переможця серед клієнтів кузовного сервісу Сузукі ВІді Гранд, які виконали всі умови конкурсу, що зазначено в пунктах 1 та 2.

17 березня 2022 року в особистому кабінеті клієнта у переможця з’явиться сертифікат-підтвердження, який необхідно буде показати під час візиту на сервіс кузовного ремонту.

* Учасниками акції є клієнти сервісного центру ТОВ «ВІДІ-ГРАНД» розташованого за адресою: вул. Велика Кільцева, 60, с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського р-ну Київської обл., 08131, а саме фізичні особи, які: досягли 18 років; зареєструвались в оновленому особистому кабінеті клієнта за посиланням https://loyalty.vidi.ua/login; у вказаний період з (15.02.2022 по 15.03.22) та записалися до кузовного сервісу Сузукі ТОВ «ВІДІ ГРАНД» на послугу «видалення вм’ятин без фарбування» за посиланням: https://suzuki-vidi.com.ua/ua/service/body-repair вибрати період послуги з 17 березня по 17 квітня 2022 року.

* Участь в акції є безкоштовною та добровільною.

**Термін дії сертифікату з 17 березня по 17 квітня 2022 року .

***Конкурс проводиться на всій території України.

****Організатор конкурсу: ТОВ "ВІДІ ГРАНД", 08131, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 60, код за ЄДРПОУ 39502491.

***** Організатор конкурсу є податковим агентом в частині сплати податків


Справка о компании «ВіДі Гранд»


Контакты: (044) 224-77-00, г. Киев, вул. Велика Кільцева, 60, Софіївська Борщагівка, Київська обл.
«ВіДі Гранд»Офіційний дилер Suzuki «ВіДі Гранд» – один із найбільших в м. Києві та Київській області дилерських центрів, концептуальний 3S комплекс у складі Міста автомобілів «ВіДі АвтоСіті Кільцева».
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Зустрічайте оновлений  Інтернет-автосалон VIDI.UA – автомобільний світ у вашому смартфоні!Зустрічайте оновлений Інтернет-автосалон VIDI.UA – автомобільний світ у вашому смартфоні!
Група VIDI займає частку 6,5 % в загальноукраїнських продажах легкових та комерційних автомобілів та посідає провідне місце у сфері діджиталізації серед вітчизняних авторітейлерів.

Презентація пересувних відділень Укрпошти нового формату від VIDIПрезентація пересувних відділень Укрпошти нового формату від VIDI
14 вересня 2021 року на Троїцькій площі біля НСК Олімпійський відбулась національна презентація проекту Пересувні відділення Укрпошти.

VIDI представила оновлену «швидку» власного виробництва на базі Ford TransitVIDI представила оновлену «швидку» власного виробництва на базі Ford Transit
Вчора відбулася презентація «Швидка»-2020: бачення та пропозиція VIDI», у ході якої якій вітчизняний виробник – компанія «ВіДі Юнікомерс» представила одразу два свої доробки