Супер ціна на масляне ТО Peugeot

Якщо Ви – власник автомобіля PEUGEOT віком 3+ (тобто авто пост-гарантійне), не втрачайте можливість скористатися супер вигідною пропозицією на технічне обслуговування (ТО), а саме:

СУПЕР ЦІНИ НА МАСЛЯНЕ ТО ДЛЯ ВСІХ МОДЕЛЕЙ PEUGEOT

 

Щоб дізнатися супер-ціну масляного ТО саме для Вашого PEUGEOT, зателефонуйте нашому адміністратору СТО або скористайтеся зручним онлайн-калькулятором

ОНЛАЙН-КАЛЬКУЛЯТОР МАСЛЯНОГО ТО

До МАСЛЯНОГО ТО будуть включені:

  • моторна олива (оригінал)
  • масляний фільтр (оригінал)
  • всі планові роботи по заміні оливи та фільтра

Процедура заміни оливи проводиться з використанням матеріалів EUROREPAR*, які мають всі фірмові схвалення і сертифікати Групи PSA.

Не зволікай! Запишись просто зараз!

Запишіться на Акцію будь-яким зручним для Вас способом:

  • за телефоном (див. Контакти праворуч 044 344 79 50)
  • заповніть форму онлайн запису
  • приїжджайте до нас за адресою: м Київ, вул. Богатирська, 1А (між м. Оболонь і м. Почайна)

Акція діє:

01.01.2022 –31.01.2022

* Продуктова лінійка EUROREPAR спеціально розроблена професіоналами Групи PSA для використання на автомобілях Peugeot в післягарантійний період. Всі запасні частини і оливи EUROREPAR пройшли найсуворіший контроль якості і відповідають високим вимогам, що пред’являються Групою PSA до виробників комплектуючих і запасних частин.

** вартість ТО зазначена станом на 01.01.2022 і може бути змінена в разі зміни вартості запасних частин, матеріалів або вартості 1 нормо-години роботи сервісного центру.


Справка о компании ПЕЖО ЦЕНТР КИЇВ «Автопасаж»


Контакты: (044) 229-14-14, г. Киев, вул. Богатирська, 1А
ПЕЖО ЦЕНТР КИЇВ «Автопасаж»Компанія Автопассаж – офіційний дилер Peugeot в Києві та Київській області з 2013 р. В салоні «Автопассаж» зроблено все для того, щоб Ви відчули справжню французьку якість обслуговування.
перейти на страницу компании