Відтепер Kia Rio X доступний із заводським ГБО

Офіційний дилер автомобілів Kia в Києві «Автоцентр на Борщагівці», що входить до групи компаній УкрАВТО, повідомляє чудову новину: відтепер усі комплектації практичного кросовера Kia Rio X доступні для придбання із заводським ГБО. Звертаємо Вашу увагу, що всі автомобілі пройшли сертифікацію, мають повний пакет документів для реєстрації та 7-річну гарантію від дистриб'ютора.

 

Придбавши автомобіль із ГБО, Ви отримаєте одразу чимало переваг. По-перше, це, звісно, економія на вартості палива, а по-друге згідно зі статистичними даними автомобілі з ГБО мають зменшений рівень викидів у навколишнє середовище. Так, згідно з дослідженням, проведеним у 2011 році у Словенії з метою порівняння кількості викидів автомобілів із бензиновими двигунами та двигунами, що працюють на газі, останні виявилися більш екологічними. Порівнюючи кількість вихлопів одного й того ж двигуна, що працює на газі і на бензині, було виявлено, що в режимі роботи з ГБО рівень викидів зменшується таким чином:

  • оксиду вуглецю (СO) на 30% у міському і на 10% у позаміському циклах;
  • оксидів азоту (NOx) на 41% у міському і на 77% у позаміському циклах;
  • вуглекислого газу (CO2) на 10% у міському і на 11% у позаміському циклах.

Таким чином, зупинивши свій вибір на Kia Rio X із заводським ГБО, Ви заощадите не лише свої кошти, а й подаруєте свою турботу довкіллю.

Нагадуємо, що наразі кросовер Kia Rio X, представлений в Україні, оснащено двигуном об'ємом 1,6 л з потужністю 123 к. с. та шестиступеневою механічною або автоматичною коробкою передач. Автомобіль доступний у трьох комплектаціях: «Комфорт», «Бізнес» та «Престиж». Ціни на стартову комплектацію Rio X із ГБО з автоматичним круїз-контролем та заднім парктроніком стартують з позначки від 478 564 грн.*, а гарантія на автомобіль становить 7 років**.

У період складної епідеміологічної ситуації «Автоцентр на Борщагівці» дбає про Вашу безпеку, тому працюємо у онлайн-режимі з дотриманням усіх карантинних вимог та норм особистої безпеки.

ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН

ЗАВАНТАЖИТИ ПРАЙС

** Ціни з ПДВ станом на 20.11.2021. Розрахунки в гривні за курсом зазначеним на сайті кіа.соm/ua на день виписки рахунку-фактури. Продавець залишає за собою право змінювати комплектації та ціни на автомобілі.

** Гарантія 7 років або 150 000 км залежно від того, що настане раніше, розповсюджується на окремі моделі Kia, а саме: Sportage, Stonic придбані в офіційній дилерській мережі ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» виключно з 01.10.2020 року, а на моделі Kia Rio – з 08.02.2021 року. Гарантія на всі інші моделі Kia, зокрема, Picanto складає 5 років або 150 000 км залежно від того, що настане раніше. Детальні умови гарантії та обмеження зазначені у сервісній документації.


Довідка про компанію «Автоцентр на Борщагівці»


Контакти: (044) 202-11-00, м. Київ, вул. Велика Кільцева, 2, с. Петропавлівська Борщагівка
«Автоцентр на Борщагівці»«Автоцентр на Борщагівці» - офіційний дилер автомобілів KIA в Київській області. Автосалон площею 715 кв. м представляє повністю наявний модельний ряд бренду KIA.
перейти на сторінку компанії

Останні новини компанії


Офіційний дилер KIA «Автоцентр на Борщагівці» вітає 1000 клієнта за підсумками 2021 рокуОфіційний дилер KIA «Автоцентр на Борщагівці» вітає 1000 клієнта за підсумками 2021 року
Лідер продажів автомобілів KIA в Україні, офіційний дилер KIA «Автоцентр на Борщагівці», з радістю повідомляє про рекордну подію за підсумками 2021 року та вітає 1000-го клієнта.

Відкрито передзамовлення на абсолютно новий KIA Xceed!Відкрито передзамовлення на абсолютно новий KIA Xceed!
Офіційний дилер KIA Автоцентр на Борщагівці відкриває завіси для приємної автомобільної події – передзамовлення на абсолютно новий KIA Xceed в Україні відкрито.

Автоцентр на Борщагівці ввійшов в ТОП 100 СТО УкраїниАвтоцентр на Борщагівці ввійшов в ТОП 100 СТО України
Закінчилася всеукраїнська рейтинг-акція «Автоексперт. Краща СТО», в якому офіційний дилер KIA «Автоцентр на Борщагівці» ввійшов в ТОП 100 СТО України за підсумками 2019 року.