Святкуємо 30-річчя «НІКО»

Дилерський центр «НІКО Мегаполіс» спільно зі страховим партнером НІКО Страхування  поспішає порадувати прихильників бренду Mazda і до кінця вересня впроваджує акційний розіграш подарунків*

 

Тільки до кінця вересня всі клієнти, що уклали договір купівлі-продажу автомобілів Mazda  в ДЦ «НІКО Мегаполіс» гарантовано візьмуть участь в розіграші одного із 4-ьох подарункових сертифікатів від СК НІКО Страхуваня

  • Сертифікат "КАСКО у подарунок" - договір страхування КАСКО по Програмі «Кобальт» або «Азур» вартістю 1 грн. при придбанні нового авто.
  • Сертифікат «3 000 грн» - знижка при придбанні договору старування КАСКО по Програмі «Кобальт» номіналом 3 000,00 грн
  • Сертифікат «Партнерське КАСКО» - знижка 30% на придбання другого договору КАСКО по Програмі «Кобальт» або знижка 15% на кожен із двох договорів страхування по Програмі «Кобальт».
  • Сертифікат «Місяць КАСКО в подарунок» - безкоштовне придбання 1 місяця дії договору страхування до основного договору КАСКО Програма «Кобальт» строком на 1 рік.  

Подарунки будуть розігруватись шляхом лотереї.

Не відкладайте мрію на потім! Поспішайте скористатись пропозицією, адже кількість автомобілів і термін дії пропозиції обмежений. 

Познайомитись з модельним рядом Mazda, протестувати авто на швидкісній трасі, отримати спектр послуг кредитування, страхування, Trade-in або придбання в лізинг запрошуємо до дилерського центру «НІКО Мегаполіс» на Бориспільському шосе, 13-ий км.

Щоб отримати більш детальну інформацію щодо акції, наявності автомобілів та запланувати тест-драйв просимо звернутися до консультантів відділу продажу за номером телефону: (044) 394 55 55.

*Акція діє з 15.09 по 30.09.2021 року в дилерських центрах «НІКО Мегаполіс» при підписанні договору купівлі-продажу нового автомобіля. Під подарунком мається на увазі отримання шляхом лотереї сертифікату на послуги від партнера ТДВ «НІКО Страхування».Акція не розповсюджується на придбання авто у кредит/лізинг, а також на придбання юридичними особами.


Справка о компании Mazda «НІКО Мегаполіс»


Контакты: (044) 394-55-55, г. Киев, Бориспільське шосе, 13-й км.
Mazda «НІКО Мегаполіс»Mazda «НІКО Мегаполіс» - концептуальний 3 - S комплекс, що об'єднує автосалон Mazda, сервіс, продаж запчастин і аксесуарів.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Презентация новой Mazda3  в «НИКО Истлайн Мегаполис»Презентация новой Mazda3 в «НИКО Истлайн Мегаполис»
«НИКО Истлайн Мегаполис» официальный дилер Mazda в Киеве и Киевской области, приглашает на презентацию абсолютно новой стильной Mazda3.

Новая Mazda3  вскоре в «НИКО Истлайн Мегаполис»Новая Mazda3 вскоре в «НИКО Истлайн Мегаполис»
Рады собщить о том, что новая Mazda3 ожидается в «НИКО Истлайн Мегаполис» с 21 июня.

В официального дилера «НИКО Истлайн Мегаполис» начат прием заказов на новую Mazda6!В официального дилера «НИКО Истлайн Мегаполис» начат прием заказов на новую Mazda6!
Разработчики новой Mazda6 уверены, что цвет кузова - это очень важный аспект в дизайне автомобиля, который может или скрыть недостатки, или же подчеркнуть безупречность форм и фактуру поверхности.