Приємні сюрпризи для власників автомобілів Chery

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Chery в Україні, компанія «Сі Ей Автомотів» (входить до складу Корпорації УкрАВТО), дарує власникам нових авто Chery приємні сюрпризи!

 

Наша компанія щиро цінує кожного нашого клієнта та прагне, аби його досвід від користування автомобілями бренду Chery був максимально комфортним. Саме тому, ми вирішили провести неочікувану акцію серед тих клієнтів, хто стане власником автомобіля Chery Tiggo 7 Pro в період з 11.08.2021 р. по 31.08.2021 р. - ці клієнти зможуть отримати сувенір від дистриб’юторської компанії бренду в Україні, за умови виконання дуже простих умов[1]:

  1. Придбати кросовер Chery Tiggo 7 Pro у період з 11.08.2021 р. по 31.08.2021 р.
  2. Власник автомобіля має зняти та викласти на свою сторінку в соціальних мережах Facebook або Instagram своє коротке відео з враженнями від володіння новим автомобілем Chery Tiggo 7 Pro та відмітити одну з офіційних сторінок бренду Chery в Україні: Facebook або Instagram та надіслати нам повідомлення про це на адресу info@chery.ua.[1]

В результаті клієнти зможуть отримати сувенір у вигляді моделі Chery Tiggo 7 Pro у масштабі 1:18, що виконана на дуже високому рівні, з максимальною деталізацією автомобіля. До того ж, ця модель унікальна і придбати її наразі в Україні неможливо.

Тож чекаємо на вас в офіційній дилерській мережі бренду в Україні. До того ж у Вас ще й залишиться час поїхати на ньому у відпустку!

1 Акція діє в дилерській мережі ТОВ «Сі Ей Автомотів» – з 11.08.2021 р. по 31.08.2021 р. Під сувеніром мається на увазі - рекламно-сувенірна продукція у вигляді моделі Chery Tiggo 7 Pro у масштабі 1:18. Умови акції: сувеніри отримають перші шістдесят учасників акції які виконають всі наступні умови - необхідно придбати кросовер Chery Tiggo 7 Pro у офіційній дилерській мережі ТОВ «Сі Ей Автомотів» у період з 11.08.2021 р. по 31.08.2021 р , зняти та викласти Ваше відео тривалістю що найменше 30 секунд з враженнями від автомобіля Chery Tiggo 7 Pro на власну сторінку у соціальних мережах Facebook або Instagram з відміткою офіційних сторінок бренду Chery в Україні: Facebook або Instagram та надіслати нам повідомлення про це відео на адресу info@chery.ua. Кількість сувенірів обмежена та визначається і регулюється ТОВ «Сі Ей Автомотів».


Справка о компании Дилерська мережа Chery


Контакты: , г. Киев

Дилерська мережа CheryОфіційним імпортером автомобілів Chery на українському ринку є ТОВ «Сі Ей Автомотів» (входить до складу корпорації Укравто). Роботу на нашому ринку компанія почала в 2006 році.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Найдоступніший новий кросовер стає ще ближчим для своїх кліентів!Найдоступніший новий кросовер стає ще ближчим для своїх кліентів!
Вже з кінця серпня компактний позашляховик Tiggo 2 доступний у офіційній дилерській мережі за спеціальною ціною еквівалент якої становить від 10 900 доларів США!

Приємні сюрпризи для власників автомобілів CheryПриємні сюрпризи для власників автомобілів Chery
Акція діє в дилерській мережі ТОВ «Сі Ей Автомотів» – з 11.08.2021 р. по 31.08.2021 р.

Старт спеціальної цінової пропозиції на флагманський кросовер Chery Tiggo 8!Старт спеціальної цінової пропозиції на флагманський кросовер Chery Tiggo 8!
Офіційне представництво бренду Chery в Україні, оголошує про початок дії спеціальних цін на обмежений склад автомобілів Chery Tiggo 8 2020 року виготовлення.