Обмежений склад автомобілів на особливих умовах!

Представляємо Вашій увазі тільки 10 кросоверів QX60 на надвигідних умовах. QX60 - розкішний, багато оснащений кросовер з салоном, який легко трансформується під потреби 7ми осіб. Потужний і надійний двигун. Відмінна драйверська керованість. Ви будете задоволені. Ваша сім'я буде в захваті.

 

ПЕРЕЛІК АВТОМОБІЛІВ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО МОДЕЛЬ

ОТРИМАТИ ПРОПОЗИЦІЮ


Дізнайтеся подробиці спецпропозиції в офіційному дилерському центрі Інфініті ВІДІ Ліберті телефоном +380445917038.

Або заповнивши заявку на кредит.

Також на нашому сайті ви можете скористатися послугами консультанта, який відповість на всі ваші запитання.

Чекаємо вас за адресою: с. Чубинське, вул. Київська 51. 7 хвилин від Києва по Бориспільському шосе. •

ПІЛЬГОВИЙ КРЕДИТ ВІД 0,01% НА 12 МІСЯЦІВ

ЗА ПРОГРАМОЮ INFINITI FINANCE **

Інформація надана за станом на 07.07.2021

* Даний прайс-лист призначений тільки для інформаційних цілей і не може бути використаний в якості документа, що встановлює зобов'язання компанії ТОВ "ВІДІ-Ліберті". Устаткування і комплектації автомобілів можуть відрізнятися. Зазначені ціни є рекомендованими й можуть відрізнятися від остаточної ціни. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційного дилера Infiniti в Україні Інфініті ВІДІ Ліберті. за адрессою Київська область, Бориспільський р-н, с. Чубинське, вул. Київська, 51. Це не є публічною офертою. ТОВ "ВІДІ-Ліберті" залишає за собою право змінювати ціну, специфікації, зазначені в листівці, без попереднього повідомлення ».

**Зазначені ціни є рекомендованими, надані для довідки та можуть відрізнятися від остаточної ціни, запропонованої дилером Інфініті ВІДІ Ліберті. Інформація про ціни та комплектації не є публічною офертою. Для отримання інформації по остаточній ціні звертайтеся до офіційного дилерського центру Інфініті ВІДІ Ліберті. ТОВ "Ніссан Мотор Україна" залишає за собою право змінювати ціну, специфікації, зазначені на сторінках або в завантажуваних матеріалах, без попереднього повідомлення. ** умови кредитування за програмою Infiniti Finance: максимальний строк пільгового кредитування– 24 місяців, аванс – 50% вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн., комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Орієнтовна сукупна вартість кредиту становить 25,24 грн. щодо кожної 1000 грн. кредитних коштів при строку кредитування 24 місяці. Реальна процентна ставка становить від 2,46 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555.


Справка о компании Інфініті ВІДІ Ліберті


Контакты: (044) 591-70-38, г. Киев, с. Чубинське, вул. Київська 51. 7 хвилин від Києва по Бориспільському шосе
Інфініті ВІДІ ЛібертіКомпанія Інфініті ВІДІ Ліберті входить до складу "Віді Груп" - одного з лідерів автомобільного ринку України. У нашому автосалоні передбачено все для комфортного придбання автомобіля Infiniti.
перейти на страницу компании

Последние новости компании


«Знижка вихідного дня» на сервіс INFINITI«Знижка вихідного дня» на сервіс INFINITI
Заощаджуйте, отримавши якісні послуги та запасні частини для вашого авто!

Інфініті ВІДІ Ліберті відновлює можливість придбати авто у кредит.Інфініті ВІДІ Ліберті відновлює можливість придбати авто у кредит.
Інфініті ВІДІ Ліберті рада повідомити клієнтів та поціновувачам Infiniti в Україні, що наш салон не тільки відновив свою роботу

Подари любимой немного больше… Infiniti QX70 от «ВиДи-Либерти» на Бориспольском шоссе!Подари любимой немного больше… Infiniti QX70 от «ВиДи-Либерти» на Бориспольском шоссе!
Всем приятно получать подарки. А дарить их своим любимым — вдвойне!