Літо в нормі - твій Mitsubishi у формі

З 1 червня до 31 серпня 2021 року включно в офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні діє сервісна акція «Літо в нормі - твій Mitsubishi у формі»* (надалі - Акція). Ми подбали про те, щоб у сезон відпусток і відпочинку за містом у вас не виникало необхідності витрачати час на обслуговування автомобіля. Тому пропонуємо заздалегідь підготувати свій Mitsubishi до комфортних поїздок, скориставшись спеціальною пропозицією на придбання необхідних запасних частин, олив та аксесуарів від виробника з вигодою до 20%*.

 

У межах Акції ви можете заощадити на купівлі комплекту вітровиків для Outlander до 735 грн**, а при заміні повітряного фільтра салону - отримати вигоду до 616 грн**.

Особливо актуальним аксесуаром під час літніх подорожей є кріплення для велосипеда на дах, яке можна придбати за акційною ціною 2 249 грн**, заощадивши до 404 грн.

Повний перелік запасних частин, олив та аксесуарів з вигодою

Обслуговування автомобіля Mitsubishi на офіційному сервісі – запорука його комфортної та тривалої експлуатації за будь-яких умов. Адже ми встановлюємо лише оригінальні запасні частини та аксесуари, які мають ряд переконливих аргументів:

  • офіційну гарантію від виробника (2 роки, без обмеження щодо пробігу);
  • легальне походження зі сплатою всіх податків і ввізного мита;
  • наявність сертифіката відповідності.

Сервіс Mitsubishi - офіційно та надійно!

* Мається на увазі надання спеціальних цін на обмежений асортимент аксесуарів, запасних частин і технічних рідин до автомобілів ТМ «Mitsubishi» (надалі - акційні товари). Вказана пропозиція діє з 01.06.2021 р. по 31.08.2021 р. вкл. у мережі офіційних дилерів Mitsubishi Motors в Україні (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС). Деталі про співвідношення розміру вигоди до попередньої ціни реалізації, перелік акційних товарів та інші умови вказаної пропозиції дізнайтесь на сайті mitsubishi-motors.com.ua. та у консультантів дилерів. Вказана пропозиція не є публічною офертою.

** Ціни розраховані та вказані станом на 1 червня 2021 р. і є рекомендованими роздрібними. Остаточні роздрібні ціни на акційні товари встановлюються офіційними дилерами. Кількість акційних товарів обмежена на складі.

Офіційний дистриб’ютор автомобілів, запасних частин та аксесуарів ТМ «Mitsubishi» в Україні: ТОВ «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», 04070, м. Київ, вул. Спаська, 30А.


Справка о компании Mitsubishi «НІКО Мегаполіс»


Контакты: (044) 392-33-33, г. Киев, Бориспільське шосе, 13й км.
Mitsubishi «НІКО Мегаполіс»Mitsubishi «НІКО Мегаполіс» - офіційний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві і Київській області, автосалон якого розташований на Лівому березі міста Київ
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Mitsubishi Outlander за ціною від 599 000 грн*Mitsubishi Outlander за ціною від 599 000 грн*
З 01 червня до 31 липня 2021 р. універсальний японський позашляховик Mitsubishi Outlander доступний за ціною від 599 000 грн.

«НИКО Диамант» приглашает на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross«НИКО Диамант» приглашает на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross
Автосалон «НИКО Диамант» на Бориспольском шоссе, официальный дилер Mitsubishi Motors в Киеве, приглашает автолюбителей пройти тест-драйв долгожданной новинки - нового Mitsubishi Eclipse Cross.

«НИКО Диамант» приглашает на экспозицию L200 на выставке InterBuildExpo 2017«НИКО Диамант» приглашает на экспозицию L200 на выставке InterBuildExpo 2017
Компания «НИКО Диамант», официальный дилер Mitsubishi Motors в Киеве и Киевской области, приглашает на экспозицию L200 на международной строительной выставке InterBuildExpo.