Придбайте KIA на Харківському та отримайте зимову гуму!

Шановні поціновувачі бренду KIA, при купівлі автомобіля в KIA на Харківському є можливість отримати корисну пропозицію* до зими. Для власників STONIC PRESTIGE діє індивідуальна пропозиція.

 

Дізнавайтесь подробиці у продавців-консультантів за тел. 044 3932333

Переходьте на сайт та обирайте KIA

*Пропозиції діють на обмежений склад автомобілей. Автоцентр на Харківському полишає за собою право змінювати умови пропозиції.


Справка о компании Автоцентр KIA на Харьковском

Автоцентр KIA на ХарьковскомАвтоцентр KIA на Харьковском - официальный дилер КIA , занимается продажей и обслуживанием автомобилей южнокорейской корпорации KIA Motors, выпускающего качественные автомобили.
Регион: Киев. Контакты: (044) 393-23-33, ул. Харьковское шоссе, 179

Последние новости компании


KIA Sportage 2020 року випуску нові комплектації та повний привідKIA Sportage 2020 року випуску нові комплектації та повний привід
Оновлений пакет опцій, повний привід та незмінний комфорт кросовера – і кожна ваша поїздка даруватиме впевненість та задоволення за кермом.

Rio X-line майже кросовер!Rio X-line майже кросовер!
Для псевдо позашляхової версії Rio навіть придумали термін «крос-хетчбек» - це майже кросовер - новий хетчбек В-класу. Позашляховий обвіс, високий кліренс, рейлінги.

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!
Отличная новость для почитателей марки KIA, новый Sorento доступен к предварительному заказу, а первые поставки автомобилей ожидаются в марте этого года...