Осінній сервіс Kia з вигодою до 20 % на запчастини та сервісне обслуговування

Офіційний дилер автомобілів Kia "Автоцентр на Борщагівці" оголошує осінню сервісну кампанію, в рамках якої власники Kia можуть здійснити комплексну діагностику свого автомобіля та додаткові послуги за спеціальною вигодою.

 

В рамках спеціальної сервісної пропозиції, що діє в період з 12 жовтня і по 13 грудня 2020 року, офіційний дилер автомобілів Kia "Автоцентр на Борщагівці" пропонує підготувати ваш автомобіль до прохолодної погоди із значною вигодою. Сезонні та додаткові види робіт пропонуються зі знижкою 20% на послуги та до 20% на запасні частини, від звичайної ціни, яка діє на момент проведення пропозиції, а саме на:

  • Шиномонтаж;
  • Контроль та регулювання кутів встановлення коліс;
  • Комплексна діагностика.

Варто відзначити, що кожен клієнт отримує гарантію на виконані роботи та надані послуги. Що ж стосується лояльності, то нагадуємо, що діє програма Drive2U, яка дозволяє при кожному повторному зверненні накопичувати бонуси і отримувати додатковий дисконт.

Докладні умови уточнюйте у консультанта по роботі з клієнтами сервісу на СТО або по телефону (044) 202 11 02*

ЗАПИС НА СЕРВІС

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних телефонів - згідно тарифів операторів.


Справка о компании «Автоцентр на Борщаговке»

«Автоцентр на Борщаговке»«Автоцентр на Борщаговке» объединяет светлый и просторный автосалон площадью 850 кв.м, сервисный центр на 12 подъемников площадью около 1000 кв.м, магазин автомобильных аксессуаров и сопутствующих товаров к автомобилям. Общая площадь нового
Регион: Киев. Контакты: (044) 202-11-00, Петропавловская Борщаговка, ул. Большая Окружная,2

Последние новости компании


Відкрито передзамовлення на абсолютно новий KIA Xceed!Відкрито передзамовлення на абсолютно новий KIA Xceed!
Офіційний дилер KIA Автоцентр на Борщагівці відкриває завіси для приємної автомобільної події – передзамовлення на абсолютно новий KIA Xceed в Україні відкрито.

Автоцентр на Борщагівці ввійшов в ТОП 100 СТО УкраїниАвтоцентр на Борщагівці ввійшов в ТОП 100 СТО України
Закінчилася всеукраїнська рейтинг-акція «Автоексперт. Краща СТО», в якому офіційний дилер KIA «Автоцентр на Борщагівці» ввійшов в ТОП 100 СТО України за підсумками 2019 року.

Дилер KIA Автоцентр на Борщагівці - Лідер року 2018Дилер KIA Автоцентр на Борщагівці - Лідер року 2018
За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу офіційного дилера KIA «Автоцентр на Борщагівці» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі...