Даруємо сертифікат від "НІКО Страхування" в Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс»

Дилерський центр Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» спільно зі страховим партнером "НІКО Страхування" поспішає порадувати прихильників бренду Mazda і у вересні впроваджує бонусну пропозицію - сертифікат на 1000 грн. у ПОДАРУНОК*

 

Тільки з 10.08.2020р. по 31.08.2020р. всі клієнти, що пройшли тест-драйв автомобілів Mazda в дилерському центрі Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» крім яскравих емоцій додатково отримують сертифікат* від страхового партнера «НІКО Страхування» на 1000 грн на придбання страхового полісу КАСКО.

Познайомитись з модельним рядом Mazda, протестувати авто на швидкісній або off-road трасі, отримати спектр послуг кредитування, страхування, Trade-in або придбання в лізинг запрошуємо до дилерського центру «НІКО Істлайн Мегаполіс» на Бориспільському шосе, 13-ий км.

Щоб отримати більш детальну інформацію щодо акції, наявності автомобілів та запланувати тест-драйв просимо звернутися до консультантів відділу продажу за номером телефону: (044) 394 55 55.

* Акція діє з 01.09.2020р. по 30.09.2020р. в дилерському центрі Mazda «НІКО Істлайн Мегаполіс» при підписанні договору купівлі-продажу з 01.09.2020р. по 30.09.2020р. Під подарунком мається на увазі придбання за 1 грн ПДВ сертифіката еквівалентом в 1 000,00 грн. в разі придбання КАСКО від «НІКО Страхування». Сертифікат не підлягає обміну на грошовий еквівалент. Умови акції поширюються на весь модельний ряд Mazda.


Справка о компании НИКО Истлайн Мегаполис Mazda

НИКО Истлайн Мегаполис Mazda«НИКО Истлайн Мегаполис» - концептуальный 3-S комплекс, объединяющий автосалон Mazda , сервис, продажу запчастей и аксессуаров. В салоне « НИКО Истлайн Мегаполис» представлен весь модельный ряд автомобилей Mazda.
Регион: Киев. Контакты: (044) 394-55-55, , Бориспольское шоссе, 13-й км.

Последние новости компании


Презентация новой Mazda3  в «НИКО Истлайн Мегаполис»Презентация новой Mazda3 в «НИКО Истлайн Мегаполис»
«НИКО Истлайн Мегаполис» официальный дилер Mazda в Киеве и Киевской области, приглашает на презентацию абсолютно новой стильной Mazda3.

Новая Mazda3  вскоре в «НИКО Истлайн Мегаполис»Новая Mazda3 вскоре в «НИКО Истлайн Мегаполис»
Рады собщить о том, что новая Mazda3 ожидается в «НИКО Истлайн Мегаполис» с 21 июня.

В официального дилера «НИКО Истлайн Мегаполис» начат прием заказов на новую Mazda6!В официального дилера «НИКО Истлайн Мегаполис» начат прием заказов на новую Mazda6!
Разработчики новой Mazda6 уверены, что цвет кузова - это очень важный аспект в дизайне автомобиля, который может или скрыть недостатки, или же подчеркнуть безупречность форм и фактуру поверхности.