Святкова вигода 30 000 грн. з нагоди 30-ї річниці Great Wall Motors

Компанія «Нова енергія України» – офіційний дистриб’ютор автомобілів HAVAL та Great Wall в Україні – відзначає 30 років Great Wall Motors – всесвітньо відомого автомобільного підприємства та компанії №1 в Китаї з виробництва позашляховиків та пікапів.

З нагоди 30-ї річниці Great Wall Motors в офіційній дилерській мережі HAVAL та Great Wall в Україні діє святкова вигода на акційний склад автомобілів HAVAL та Great Wall.

Тільки в період з 3 по 31 липня 2020 року Ви маєте можливість придбати професійні позашляховики та кросовери HAVAL, а також пікапи Great Wall із вигодою 30 000 грн!*

 

Вигода 30 000 грн. на акційний склад інноваційних автомобілів HAVAL

В рамках акції Ви зможете вигідно придбати інноваційні позашляховики та кросовери HAVAL виробництва Great Wall Motors, які характеризуються високою якістю матеріалів, потужними двигунами, преміальним оснащенням та інтелектуальним рівнем безпеки.

Модельний ряд HAVAL в Україні представлений рамним позашляховиком HAVAL H9, компактним міським кросовером HAVAL H2 та іміджевим кросовером HAVAL Н6.

HAVAL H9. Створений для відчуття Вашого успіху.

7-місний рамний позашляховик HAVAL H9, оснащений 8-ступеневою автоматичною трансмісією від ZF та повним пакетом опцій для бездоріжжя, пропонує не тільки високоефективні позашляхові можливості, але й комфорт бізнес-класу. У вишуканому та елегантному салоні Ви відчуєте себе максимально комфортно. Матові панелі зі справжнього сандалового дерева на центральній консолі додають нотку розкоші в інтер’єр позашляховика. Атмосферне підсвічування салону, передні сидіння із функцією підігріву, масажу та вентиляції, а також трьохзонний клімат-контроль - завдяки безлічі опцій класу-люкс Ви поринете в атмосферу неперевершеного затишку.

Ознайомитись з HAVAL H9 у віртуальному шоурумі.

 

HAVAL H6. Автомобіль для свободи Вашого самовираження

HAVAL H6 – справжній бестселер модельного ряду HAVAL, який завдяки сучасному дизайну та різноманітному інноваційному оснащенню завойовує прихильність все більшої аудиторії споживачів. Окрім модного екстер’єру, модель пропонує багатий набір інтелектуальних опцій на борту. Н6 володіє такими технологічними нововведеннями, як камера кругового огляду, автоматичний паркувальник, система моніторингу сліпих зон та система утримання в смузі руху. Якщо Ви цінуєте моду та технології, Н6 – Ваш правильний вибір!

Ознайомитись з HAVAL H6 у віртуальному шоурумі.

 

HAVAL H2. Якісний та розумний вибір

Якщо Ви шукаєте оптимальне рішення, зверніть Вашу увагу на міський кросовер Н2. На Ваш вибір в офіційній дилерській мережі HAVAL представлена класична версія 2019 року випуску та фейсліфтингова модель 2020 року випуску. Новий HAVAL H2 став більш сучасним та технологічним. Відзначимо, що зміни торкнулись не тільки зовнішності автомобіля, але і оснащення. Тепер на вибір клієнтів Н2 пропонується з опціональним панорамним дахом, підтримкою Carplay, ESP 9-го покоління від Bosch та камерою заднього виду. Купуючи Н2 Ви, здійсните зважений вибір з точки зору співвідношення ціни та якості.

Ознайомитись з HAVAL H2 у віртуальному шоурумі.

 

Вигода 30 000 грн. на акційний склад автомобілів Great Wall

Універсальні пікапи серії Wingle

В період акції Ви також зможете вигідно придбати мультифункціональні пікапи серії Wingle виробництва Great Wall Motors. В дилерській мережі Great Wall на вибір покупців представлено дві моделі – пікап Wingle 5 та Wingle 7. Особливою популярністю на українському ринку користується бюджетна модель Wingle 5, яка зарекомендувала себе як автомобіль високої прохідності завдяки системі повного приводу. Новинка модельного ряду Great Wall Wingle 7 порадує Вас стильним дизайном, комфортним інтер’єром рівня SUV, високою вантажопідйомністю, а також передовими інтелектуальними технологіями.

 

Поспішайте, кількість акційних автомобілів обмежена.

*В період акції Ви можете придбати автомобіль бренду HAVAL або Great Wall з акційного складу зі знижкою в розмірі 30 000 грн. від діючої вартості автомобіля, яка встановлена на день придбання автомобіля. Склад акційних автомобілів обмежений. Акція діє з 3 по 31 липня 2020 року в офіційній дилерській мережі HAVAL та Great Wall. Деталі акції уточнюйте у менеджерів з продажу в автосалоні. Перелік та контакти дилерських центрів HAVAL Ви знайдете на офіційному сайті haval-ukraine.com. Перелік та контакти дилерський центрів Great Wall Ви знайдете на офіційному сайті greatwall-ukraine.com

Довідка про компанію Богдан Авто HAVAL

Контакти: , м. Київ
Богдан Авто HAVAL

Національний Автоділер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку.
на сторінку компанії

Останні новини компанії

Очередной плюс в продажах HAVAL: сезонный тренд или стабильное развитие?
Очередной плюс в продажах HAVAL: сезонный тренд или стабильное развитие?

Несмотря на экономический кризис, обусловленный коронавирусом, уже в сентябре украинский автомобильный рынок оживился, и отечественные дилеры почувствовали повышенную покупательскую активность.

HAVAL развивает дилерскую сеть и ищет новых дилеров в Украине
HAVAL развивает дилерскую сеть и ищет новых дилеров в Украине

Мировой интеллектуальный SUV-бренд HAVAL расширяет свое присутствие в Украине.

На волне стабильного развития: как HAVAL в Украине наращивает объемы продаж
На волне стабильного развития: как HAVAL в Украине наращивает объемы продаж

Мировой интеллектуальный SUV-бренд HAVAL, который с 2018 года представлен в Украине, демонстрирует поступательное развитие на украинском рынке и последовательно улучшает показатели продаж.