KIA Stonic пропонується з вигодою €800

До 31 липня 2020 року в Автоцентр на Столичному діє спеціальна пропозиція для покупців кросовера Kia Stonic. Кросовер класу B-SUV можна придбати з вигодою ** в розмірі 800 євро*.

 

На даний момент Kia Stonic представлений в Україні зі 100-сильним бензиновим мотором (робочий об'єм 1,4 літра), з автоматичною коробкою передач та майже 14 комбінацій кольорів на вибір.

В період дії спеціальної пропозиції оптимальним вибором з точки зору співвідношення ціни і оснащення є комплектація Business (Бізнес). Такий кросовер з 6-ступінчастою АКПП буде коштувати 16 400 евро*. Комплектація включає наступні опції: мультифункціональне кермо з регулюванням по висоті і вильоту, підігрів керма і передніх сидінь, датчики дощу і світла, задній парк-тронік, круїз-контроль, клімат-контроль, електрорегульовані бічні дзеркала заднього виду з функцією складання і обігрівом, 7-дюймову мультимедійну систему з можливістю синхронізації смартфонів по протоколам Android Auto і Apple Car Play.

Що стосується топ-версії Prestige (Престиж), то з АКПП такий автомобіль пропонується за ціною 17 300 євро*.

Відзначимо, що в будь-якій з комплектацій Kia Stonic комплектується мультимедійною системою з Android Auto і Apple Car Play. Більш того, гарантія*** на автомобіль становить 5 років або 150 000 км (в залежності від того, що настане раніше).

*Ціни і сума вигоди включаючи ПДВ станом на 25.06.2020 р. Розрахунки в гривні за курсом вказаним на сайті www.kia.сом/ua на день виписки рахунку-фактури.

**Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 24.06.2020. Сума зниження залежить від моделі та комплектації автомобіля.

*** Детальні умови гарантії та обмеження гарантії відображено в супровідній документації до автомобіля.


Справка о компании KIA Автоцентр на Столичном

KIA Автоцентр на Столичном«Автоцентр на Столичном» является подразделением Корпорации «УкрАВТО» и на сегодняшний день уже более 12 лет занимает одну из лидирующих позиций на автомобильном рынке Украины по продаже автомобилей.
Регион: Киев. Контакты: (044) 492-69-60, , Киев, Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


Новый кроссовер KIA XCEED доступен от €20900 по предварительному заказуНовый кроссовер KIA XCEED доступен от €20900 по предварительному заказу
Компания «Фалькон-Авто» объявляет старт предзаказов на новый кроссовер KIA XCEED. Все потенциальные покупатели могут сделать предварительный заказ модели В Автоцентр на Столичном.

Время «X» настало! Видео-презентация KIA XCEEDВремя «X» настало! Видео-презентация KIA XCEED
24 июня 2020 в рамках Online - презентации компания «Фалькон-Авто» продемонстрировала Украинский совершенно новый кроссовер Kia XCEED.

Новый PEUGEOT 2008 теперь и с МКПП – выбор только за вамиНовый PEUGEOT 2008 теперь и с МКПП – выбор только за вами
Кроссовер PEUGEOT 2008 нового поколения в Украине изначально стартовал только с передовыми и современными автоматическими трансмиссия ЕАТ6 или ЕАТ8 японской компании Aisin (в зависимости от типа двигателя).