Відчуй реальну вигоду з гібридом від Honda

Витончені лінії, насичений колір, стильний дизайн, абсолютний комфорт та екологічність. Це все і навіть більше, описує новий CR-V Hybrid!

 

Величезною перевагою CR-V HYBRID є те, що вам не потрібно шукати зарядні станції або встановлювати спеціальну розетку вдома. Двигун постійно підзаряджається від акумулятора у дорозі, досить тільки заправлятися бензином. Окрім всього, гібрид скорочує витрату палива і турбується про навколишнє середовище.

Розгін 0-100 км / г - 8.8 сек.

Середня витрата палива - 5.3.⠀

 

Усередині вас оточує розкішний і витончений салон з новітніми технологіями допомоги водієві і інформаційно-розважальною системою. Тут вас чекають комфорт, просторість і універсальність, якими славиться CR-V.

CR-V Hybrid i-MMD доступна монопривідна та повно привідна версії. Оберіть, яка до вподоби саме Вам!

Модель відкрита для замовлення. Детальніше у фахівців офіційного дилерського центру Дніпро Мотор Інвест!

www.dmi.com.ua

+38 044 205 59 77

+38 095 278 95 65


Справка о компании Автоцентр Honda - Днипро Мотор Инвест

Автоцентр Honda - Днипро Мотор ИнвестАвтоцентр Honda ПрАТ «Дніпро Мотор Інвест» – один з найбільших та найсучасніших автоцентрів як в Україні, так і в Європі. ДМІ надає повний спектр послуг, бренду Honda: Продаж та обслуговування автомобілів та мотоциклів Honda.
Регион: Киев. Контакты: (044) 205-59-77, (044) 205 59 66 , ул. Якутская, 14

Последние новости компании


Новый Honda Civic впечатляет с первого взглядаНовый Honda Civic впечатляет с первого взгляда
Один из первых в Украине – Civic Sedan 2020 года в автосалоне «Днипро Мотор Инвест». Новый, полностью усовершенствованный 4-дверный автомобиль Civic обладает невероятной харизмой и особым характером.

Низкие выбросы, экономичность, спортивная динамика и выразительные линии. Это новый Honda CR-V Hybrid.Низкие выбросы, экономичность, спортивная динамика и выразительные линии. Это новый Honda CR-V Hybrid.
Интеллектуальная система многорежимного вождения (i-MMD) обеспечивает исключительную динамику при замечательной экономичности.

Большое Оффроад событие Украины – «Полесье Трофи 2019»Большое Оффроад событие Украины – «Полесье Трофи 2019»
С 26 по 30 июня 2019 года будет проходить этап Чемпионата Украины и Национальной серии по Трофи Рейдам «Полесье Трофи 2019»