Чисте повітря в вашому SUZUKI: 20% знижки на фільтр кондиціонеру!

В очікуванні літа та характерної спеки у повітрі, з 4 травня 2020 р. бренд Suzuki розпочинає всеукраїнську акцію та пропонує спеціальні ціни зі знижкою 20% на фільтри кондиціонерів*.

Під час регулярного користування системою кондиціонування пил, вода, комахи, зміна температури та інші зовнішні чинники впливають на якість її роботи та в подальшому може шкодити дихальній системі людини.

Важливо вчасно виконувати роботи з профілактики та очищення системи контролю температури в салоні - особливо за таких ознак, як відсутність ефекту охолодження, нехарактерні шуми при ввімкненні/вимкненні системи і у робочому режимі, неприємні запахи, які є ознакою забруднення системи - причиною цьому можуть бути бактерії/грибки, пліснява та інші забруднювачі, які передаються у салон через повітря.

Дуже важливо слідкувати за станом фільтра кондиціонера в автомобілі – перевіряти його стан та своєчасно проводити заміну.

Кондиціонер дарує комфортний клімат у салоні автомобіля та робить поїздку приємною за будь-яких погодних умов.

Акція діє з 4 по 31 травня 2020 року включно в офіційному сервісному центрі SUZUKI АЛЬФА-М ПЛЮС на пр. Гагаріна, 314-б.

Для отримання більше детальної інформації про строки та умови проведення сервісної програми та акційних пропозицій SUZUKI звертайтесь до спеціалістів авторизованого сервісного центру SUZUKI Альфа-М Плюс на пр. Гагарина, 314-б та за тел.. (057) 721-22-99, 341-40-62, (067) 503-22-99.

*під спеціальною ціною мається на увазі тільки ціна на фільтр (без встановлення) для всіх автомобілів SUZUKI.


Справка о компании Альфа-М Плюс

Альфа-М ПлюсПриглашаем в автосалон SUZUKI на пр. Гагарина, 314-б, Харьков! С нами выбор легкий, а покупка приятная!
Регион: Харьков. Контакты: (057) 703-22-99, (067) 703-22-99 , проспект ГАГАРИНА, 314-Б (район супермаркета МЕТRO)

Последние новости компании


Автосалон Альфа-М Плюс, Харьков - официальный дилер SUZUKI в Харькове и области - Дилер 2016 года, 2 место!Автосалон Альфа-М Плюс, Харьков - официальный дилер SUZUKI в Харькове и области - Дилер 2016 года, 2 место!
ДП «АВТО Интернешнл», официальный дистрибьютор автомобилей и мототехники SUZUKI в Украине, озвучил результаты деятельности в 2016 году и обозначил планы развития на текущий год на дилерской конференции.

Новый Suzuki SX4 уже в автосалоне Альфа-М Плюс на пр. Гагарина, 314-Б! Приглашаем на тест-драйв!Новый Suzuki SX4 уже в автосалоне Альфа-М Плюс на пр. Гагарина, 314-Б! Приглашаем на тест-драйв!
С 1 октября 2016 р. в Альфа-М Плюс стартовали продажи субкомпактного кроссовера Suzuki SX4!

Снижение цен в Альфа-М Плюс на модельный ряд SUZUKI*! Каждому покупателю SUZUKI – полный бак топлива!**Снижение цен в Альфа-М Плюс на модельный ряд SUZUKI*! Каждому покупателю SUZUKI – полный бак топлива!**
Цены на автомобили Suzuki в автосалоне Альфа-М Плюс - официального дилера Suzuki в Харькове снижены!