KIA. Проведи комплексну діагностику свого авто лише за 299 грн.!

Проведи комплексну діагностику свого авто лише за 299 грн.!

 

«Фалькон-Авто», офіційний дистриб'ютор бренду Kia в Україні, оголошує про спеціальну сервісну пропозицію, в рамках якої власники автомобілів Kia зможуть не тільки провести комплексну діагностику за 299 грн., але й отримати унікальні додаткові можливості.

У період з 02 по 31 березня в Автоцентрі на Столичному діє спеціальна сервісна пропозиція, в рамках якої власники автомобілів Kia зможуть провести комплексну діагностику лише за 299 грн. (включаючи ПДВ). Розрахунковий час проведення діагностики – 1 година.

Записатися на сервіс

Комплексна діагностика включає в себе:

 • перевірку ходової частини і рульового управління;
 • перевірку гальмівної системи;
 • перевірку рівня технічних рідин;
 • огляд агрегатів на наявність течії мастила і/або інших технічних рідин;
 • перевірку вузлів трансмісії (пильовики, шліцьові з'єднання, хрестовини і ін.);
 • перевірку освітлювальних приладів;
 • перевірку омивача і склоочисників;
 • перевірку тиску в шинах (в тому числі в запасному колесі);
 • перевірку рівня масла в двигуні і КПП;
 • діагностику електронних систем автомобіля;
 • перевірку заряду АКБ.

Додаткові роботи, необхідність яких виявляється під час проведення комплексної діагностики, проводяться за бажанням клієнта.

Окрім, власне, комплексної діагностики за спеціальною ціною, окремі відвідувачі сервісу також отримають унікальні додаткові можливості. Так, власники автомобілів, оснащених штатною навігаційною системою, зможуть оновити програмне забезпечення без додаткової оплати.

Власники автомобілів Kia, які знаходяться за межами гарантійного терміну, зможуть усунути виявлені в ході діагностики недоліки, використовуючи фірмові запчастини лінійки Product Line 2. Нагадаємо, що мова йде про запчастини, спеціально виготовлені для авто, які переступили 5-річний рубіж. За умови придбання запчастин PL2, клієнти можуть отримати помітну економію в порівнянні з вартістю запчастин для авто, які все ще знаходяться на гарантії.

За додатковою інформацією щодо комплексної діагностики, можливості оновити ПО штатної навігаційної системи, а також запчастин PL2, звертайтеся до сервісного консультанту: (044) 206-80-00

* Послуга комплексної діагностики за ціною 299 грн. з урахуванням ПДВ доступна в офіційній дилерській мережі Kia дистриб'юторської компанії «Фалькон-Авто» в період з 02.03.2020 по 31.03.2020. Дистриб'юторська компанія залишає за собою право на свій розсуд змінювати умови спеціальної сервісної пропозиції, в тому числі вартість, перелік послуг, термін дії і т.д.

Записатися на сервіс


Справка о компании KIA Автоцентр на Столичном

KIA Автоцентр на Столичном«Автоцентр на Столичном» является подразделением Корпорации «УкрАВТО» и на сегодняшний день уже более 12 лет занимает одну из лидирующих позиций на автомобильном рынке Украины по продаже автомобилей.
Регион: Киев. Контакты: (044) 492-69-60, , Киев, Столичное шоссе, 90

Последние новости компании


В Украине стартуют продажи полноприводной Версии KIA Sportage в комплектации «Комфорт»В Украине стартуют продажи полноприводной Версии KIA Sportage в комплектации «Комфорт»
Sportage, безусловный лидер украинского рынка новых авто в 2019 году, продолжает меняться на радость поклонникам бренда KIA. На этот раз перечень комплектаций пополнила версия «Комфорт» с полноприводной трансмиссией.

KIA Motors и Рафаэль Надаль представили официальные автомобили Australian Open 2020KIA Motors и Рафаэль Надаль представили официальные автомобили Australian Open 2020
В Австралии состоялась церемония открытия одного из самых престижных теннисных турниров серии Большого Шлема - Australian Open 2020. Многолетний партнер турнира корпорация KIA Motors передала в распоряжение организаторов парк из 130 автомобилей.

KIA представила в Лос-Анджелесе два концепта в стиле X-Line на базе SeltosKIA представила в Лос-Анджелесе два концепта в стиле X-Line на базе Seltos
Компактные SUV идеальны для современных городов, но даже те, кто большую часть времени проводит в бетонных джунглях, время от времени съезжают с накатанных дорог и именно им адресован концепт Seltos Trail Attack Concept.