Час закоханих у KIA

Друзі, Автоцентр на Харківському радий привітати всіх закоханих та закоханих у KIA ;) !

 

Та звертає Вашу увагу: в період з 11.02 по 29.02 придбайте* авто в нашому салоні за адресою Харківське шосе, 179 та вигравайте один з двох сертифікатів на відвідування заміської резиденції KIDEV або фірмову парасолю KIA!

Своїх власників очікують авто з характером SPORTAGE 2020 з новими комплектаціями та повним приводом, надійні та норовливі CEED та PROCEED, представницькі SORENTO, чутливі PICANTO та вражаючі RIO!

Умови проведення:

Акція діє з 11.02 по 29.02.20 включно.  Методи й способи вибору переможців визначаються за допомогою системи випадкового відбору RANDOM.ORG по закінченню терміну дії рекламного заходу. Час проведення розіграшу – 2 березня з 11:00 до 12:00.  Сертифікати та парасолю можливо отримати в Автоцентрі на Харківському. Строк дії сертифікатів обмежений. Оголошення відбудеться у вигляді публікації на сайті Kia-kiev.com.ua та на сторінці Facebook.

Перше та друге місце розіграшу: Сертифікати на відвідування заміської резиденції KIDEV. Третє місце розіграшу: отримання фірмової парасолі KIA**

*Під придбанням мається на увазі підписання попереднього договору поставки або договору купівлі-продажу автомобіля KIA в Автоцентрі на Харківському та одночасне внесення коштів в період дії Акції.

**Під отриманням парасолі - мається на увазі придбання переможцем за 1.20 грн.


Справка о компании Автоцентр KIA на Харьковском

Автоцентр KIA на ХарьковскомАвтоцентр KIA на Харьковском - официальный дилер КIA , занимается продажей и обслуживанием автомобилей южнокорейской корпорации KIA Motors, выпускающего качественные автомобили.
Регион: Киев. Контакты: (044) 393-23-33, (044) 393-23-34 , ул. Харьковское шоссе, 179

Последние новости компании


KIA Sportage 2020 року випуску нові комплектації та повний привідKIA Sportage 2020 року випуску нові комплектації та повний привід
Оновлений пакет опцій, повний привід та незмінний комфорт кросовера – і кожна ваша поїздка даруватиме впевненість та задоволення за кермом.

Rio X-line майже кросовер!Rio X-line майже кросовер!
Для псевдо позашляхової версії Rio навіть придумали термін «крос-хетчбек» - це майже кросовер - новий хетчбек В-класу. Позашляховий обвіс, високий кліренс, рейлінги.

Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!Новый Kia Sorento доступен к предзаказу!
Отличная новость для почитателей марки KIA, новый Sorento доступен к предварительному заказу, а первые поставки автомобилей ожидаются в марте этого года...