Знижка вихідного дня

Кожні вихідні дні з 1 по 29 лютого, діє акційна пропозиція «Знижка вихідного дня»*!

 

Всі власники автомобілів CITROЁN зможуть скористатися новою ціновою пропозицією і отримати знижку в розмірі до 20% на сервісне обслуговування та до 10% на придбання оригінальних запасних частин.

Скористайтесь перевагами якісного та доступного сервісу в офіційному дилерському центрі CITROЁN «АКТИВ ГРАН ПРІ»!

* Акція триває у календарні вихідні дні з 1 по 29 лютого 2020 року на території дилерського центру Citroёn ТОВ «АКТИВ ГРАН ПРІ» за адресою: Столичне шосе, 101-Г, м. Київ. Знижка у розмірі 20% від рекомендованої поточної вартості обслуговування та робіт відносно ходової частини автомобіля. Знижка на технічне обслуговування діє, за умови використання оригінальних запасних частин Citroen, на які поширюється спеціальна пропозиція. Знижка у розмірі до 10% від рекомендованої дистриб'ютором поточної роздрібної вартості запасних частин, на яку дилери можуть орієнтуватися при формуванні власної роздрібної вартості для споживачів.


Справка о компании АКТИВ ГРАН ПРІ

АКТИВ ГРАН ПРІАКТИВ ГРАН ПРІ з’явився на автомобільному ринку України у 2019 році та включає в себе автосалон з продажу нових автомобілів, сервісний центр для обслуговування і ремонту
Регион: Киев. Контакты: (044) 590 58 60, (063) 023 21 80 , Столичне шосе, 101 Г