Сезон комфорту в «НІКО АВАНТ» розпочато!

"НІКО Авант", офіційний дилер Citroеn в Києві і Київській області, оголошує про зниження цін на сучасні та популярні кросовери Citroën.

 

Дилерський центр "НІКО Авант" запускає розпродаж автомобілів, знижуючи ціни на популярні моделі CITROЁN, які знаходяться на складі в Україні.

В акції беруть участь моделі-бестселери, наприклад, стильні хетчбеки CITROЁN C3 та C4 CACTUS, а також міський кросовер CITROЁN C3 AIRCROSS.

Сучасний та харизматичний CITROЁN C3 з широкими можливостями персоналізації, які дозволяють власнику автомобіля максимально виразити себе: двоколірний варіант забарвлення кузова, захисні накладки Airbump, а також чотири варіанти оформлення інтер'єру. Все це явно виділяє його з потоку звичайних машин. 

Відтепер CITROЁN C3 за ціною від 310 100 грн 

Надійний і комфортний CITROЁN C3 Aircross - унікальний для свого сегменту. Виразний капот, великі форми панелей кузова,  яскравий логотип «Подвійний шеврон», що продовжується у світлодіодах (LED) ходових вогнів — усе це створює унікальний характер; водночас підвищене положення водія надає відчуття великого кросовера й забезпечує відмінну оглядовість.

Відтепер кросовер CITROЁN C3 Aircross доступний за ціною від 425 200 грн

Просторий та технологічний CITROЁN C4 CACTUS пропонує непевершену зручність у великому місті, жвавий характер на дорозі, а панелі Airbump надають додатковий захист у будь-якій вашій подорожі. Стильний і витончений автомобіль надихає з першого погляду. 

Відтепер C4 CACTUS доступний за ціною від 480 800 грн.

Поспішайте скористатися вигідною пропозицію, адже кількість автомобілів обмежена!

Дізнатися деталі щодо пропозицї, а також запланувати тест-драйв можна в дилерському центрі "НІКО Авант" на Бориспільському шосе, 13-ий км, або за тел.: (044) 392 99 99. 


Справка о компании НИКО АВАНТ

НИКО АВАНТСалон ситроен «НИКО Авант» - официальный дилер Citroёn в Киеве и Киевской области, автосалон которого расположен на Левом берегу Киева, а СТО компании предлагает свои услуги в центре города – на Подоле.
Регион: Киев. Контакты: (044) 392-99-99, , Бориспольское шоссе , 13-й км.

Последние новости компании


Современный Citroen C3 AIRCROSS уже в ТРЦ "Аркадия"Современный Citroen C3 AIRCROSS уже в ТРЦ "Аркадия"
«НИКО Авант» приглашает жителей города Киев в ТРЦ Аркадия на экспозицию Citroën C3 AIRCROSS.

Объявлены цены на новый C4 Cactus хэтчбекОбъявлены цены на новый C4 Cactus хэтчбек
Новый CITROEN C4 Cactus Хэтчбек получил украинскую цену и уже доступен для заказа в дилерском центре «НИКО АВАНТ».

В «НИКО Авант» Citroёn SpaceTourer доступен в комплектации BusinessВ «НИКО Авант» Citroёn SpaceTourer доступен в комплектации Business
Автосалон «НИКО Авант», официальный дилер Citroёn в Киеве и Киевской области, сообщает о наличии автомобиля Citroёn Space Tourer в комплектации Business.