«НІКО Істлайн Мегаполіс» оголошує нові ціни на Suzuki Vitara та Suzuki SX4

«НІКО Істлайн Мегаполіс» офіційний дилер Suzuki в Києві і Київській області, оголошує про зниження цін на популярні кросовери Suzuki Vitara та Suzuki SX4.

 

Suzuki Vitara – бестселер компактного кросовера B-класу в Україні. Удосконалений дизайн, оновлений інтер'єр, унікальна система повного приводу ALL GRIP 4WD, що значно збільшує позашляхові характеристики. Також доступні система попередження про виїзд зі смуги, система контролю сліпих зон (BSM) і система допомоги при виїзді заднім ходом (RCTA).

Ціни на Suzuki Vitara відтепер стартують від 397 000 грн за базову комплектацію. 

Suzuki SX4 – комфортний сімейний кросовер, який завоював прихильність тисяч автомобілістів Украйни. Економічність, місткість салону, технологічність систем,- все це робить Suzuki SX4 ідеальним автомобілем для міста та подорожей.

Ціни на Suzuki SX4 відтепер стартують від 420 000 грн за базову комплектацію.

Нагадуємо, що тільки в «НІКО Істлайн Мегаполіс» ви отримуєте у подарунок до нового автомобіля – комплект зимової гуми!

Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з автомобілями або ж записатися на індивідуальний тест-драйв в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе, тел. (044) 394 55 54.

*Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн з ПДВ.


Справка о компании НИКО Истлайн Мегаполис Suzuki

НИКО Истлайн Мегаполис Suzuki«НИКО Истлайн Мегаполис» - концептуальный 3-S комплекс, объединяющий шоу-рум, сервис, продажу запчастей и аксессуаров. 
Регион: Киев. Контакты: (044) 394-55-54, , Бориспольское шоссе, 13-й км.

Последние новости компании


«НИКО Истлайн Мегаполис» предлагает специальную цену на  Suzuki Vitara - от 427 000 грн.«НИКО Истлайн Мегаполис» предлагает специальную цену на Suzuki Vitara - от 427 000 грн.
Suzuki Vitara обладатель титула Автомобиль года 2015, бестселлер среди компактных кроссоверов 2016.

«НИКО Истлайн Мегаполис» приглашает на тест-драйв Suzuki SX4«НИКО Истлайн Мегаполис» приглашает на тест-драйв Suzuki SX4
«НИКО Истлайн Мегаполис», официальный дилер Suzuki в Киеве и Киевской области, приглашает на тест-драйв полноприводной Suzuki SX4 в максимальной комплектации GLX.

«НИКО Истлайн Мегаполис» приглашает на тест-драйв Suzuki Vitara S«НИКО Истлайн Мегаполис» приглашает на тест-драйв Suzuki Vitara S
«НИКО Истлайн Мегаполис», официальный дилер Suzuki в Киеве и Киевской области,приглашает на тест-драйв заряженной версии кроссовера Vitara S.