«НІКО Істлайн Мегаполіс» оголошує нові ціни на Suzuki Vitara та Suzuki SX4

«НІКО Істлайн Мегаполіс» офіційний дилер Suzuki в Києві і Київській області, оголошує про зниження цін на популярні кросовери Suzuki Vitara та Suzuki SX4.

 

Suzuki Vitara – бестселер компактного кросовера B-класу в Україні. Удосконалений дизайн, оновлений інтер'єр, унікальна система повного приводу ALL GRIP 4WD, що значно збільшує позашляхові характеристики. Також доступні система попередження про виїзд зі смуги, система контролю сліпих зон (BSM) і система допомоги при виїзді заднім ходом (RCTA).

Ціни на Suzuki Vitara відтепер стартують від 397 000 грн за базову комплектацію. 

Suzuki SX4 – комфортний сімейний кросовер, який завоював прихильність тисяч автомобілістів Украйни. Економічність, місткість салону, технологічність систем,- все це робить Suzuki SX4 ідеальним автомобілем для міста та подорожей.

Ціни на Suzuki SX4 відтепер стартують від 420 000 грн за базову комплектацію.

Нагадуємо, що тільки в «НІКО Істлайн Мегаполіс» ви отримуєте у подарунок до нового автомобіля – комплект зимової гуми!

Запрошуємо всіх бажаючих познайомитися з автомобілями або ж записатися на індивідуальний тест-драйв в автосалоні «НІКО Істлайн Мегаполіс» на 13-му кілометрі Бориспільського шосе, тел. (044) 394 55 54.

*Під подарунком мається на увазі придбання за 1,20 грн з ПДВ.


Довідка про компанію Suzuki «НІКО Мегаполіс»


Контакти: (044) 394-55-54, м. Київ, Бориспільське шосе, 13-й км.
Suzuki «НІКО Мегаполіс»Suzuki «НИКО Мегаполис» - концептуальный 3-S комплекс, объединяющий шоу-рум, сервис, продажу запчастей и аксессуаров. 
перейти на сторінку компанії

Останні новини компанії


У офіційному сервісному центрі SUZUKI «НІКО МЕГАПОЛІС» стартує сервісна кампанія - «ЛІТО В МЕГАПОЛІСІ».У офіційному сервісному центрі SUZUKI «НІКО МЕГАПОЛІС» стартує сервісна кампанія - «ЛІТО В МЕГАПОЛІСІ».
В офіційному сервісному центрі Suzuki з 13 червня стартує сервісна кампанія «Літо в Мегаполісі» в рамках якої діють спеціальні ціни на обслуговування системи вентиляції та кондиціонування зі знижкою 20% на роботи та 20% на запчастини.

Ультракомпактный гибридный кроссовер Suzuki Ignis уже в автосалоне «Нико Истлайн Мегаполис»!Ультракомпактный гибридный кроссовер Suzuki Ignis уже в автосалоне «Нико Истлайн Мегаполис»!
Новинка Ignis сочетает в себе функциональность кроссовера, компактные размеры, идеальные для городских поездок, и низкий расход топлива от 3,9 л до 4,7л / 100 км за счет гибридной установки.

«НИКО Истлайн Мегаполис» предлагает специальную цену на  Suzuki Vitara - от 427 000 грн.«НИКО Истлайн Мегаполис» предлагает специальную цену на Suzuki Vitara - от 427 000 грн.
Suzuki Vitara обладатель титула Автомобиль года 2015, бестселлер среди компактных кроссоверов 2016.