Mitsubishi Off-Road Challenge В «НІКО Діамант»

Кидай виклик бездоріжжю разом з Mitsubishi та «НІКО Діамант»!

Пройди екстремальний Off-Road тест-драйв на справжньому автодромі Автомобільного Мегаполісу НІКО.

 

Offroad-траса має різні перешкоди, що імітують елементи природного бездоріжжя. Повний маршрут налічує 10 спеціальних зон різного рівня складності, проходження яких дозволить оцінити всі можливості, технічний функціонал і роботу систем позашляховиків Mitsubishi.

Тільки в «НІКО Діамант», протестувавши авто в екстремальних умовах Off-Road треку ви гарантовано отримуєте брендований подарунок від дилерскього центру, а придбавши авто до кінця 2019 року ви автоматично стаєте учасником розіграшу головного призу – електросамокату.

Розіграш головного призу відбудеться 09 cічня 2020 року шляхом випадкового вибору переможця на сайті генератора чисел - random.org в присутності наглядової комісії дилерского центру.

Унікальні можливості дають унікальний досвід. Реєструйтеся на тест-драйв прямо зараз!

Тепер купуючи автомобіль і пройшовши індивідуальний Off-Road тест-драйв, ви маєте чудову можливість відчути на власному досвіді всі переваги обраної моделі.

Організувати індивідуальний оffroad тест-драйв можна через реєстрацію за посиланням або по телефону: (044) 392-33-33. .

*Акція діє в дилерському центрі «НІКО Діамант» з 13.11.2019р по 31.12.2019р.

** Результати розіграшу головного подарунку будуть опубліковані на сайті mitsubishi.niko.ua 09.01.2020 року. Отримати подарунок можна в дилерському центрі «НІКО Діамант» на Бориспільському шосе, 13-й км.


Справка о компании Mitsubishi «НІКО Мегаполіс»


Контакты: (044) 392-33-33, г. Киев, Бориспільське шосе, 13й км.
Mitsubishi «НІКО Мегаполіс»Mitsubishi «НІКО Мегаполіс» - офіційний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві і Київській області, автосалон якого розташований на Лівому березі міста Київ
перейти на страницу компании

Последние новости компании


Mitsubishi Outlander за ціною від 599 000 грн*Mitsubishi Outlander за ціною від 599 000 грн*
З 01 червня до 31 липня 2021 р. універсальний японський позашляховик Mitsubishi Outlander доступний за ціною від 599 000 грн.

«НИКО Диамант» приглашает на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross«НИКО Диамант» приглашает на тест-драйв нового Mitsubishi Eclipse Cross
Автосалон «НИКО Диамант» на Бориспольском шоссе, официальный дилер Mitsubishi Motors в Киеве, приглашает автолюбителей пройти тест-драйв долгожданной новинки - нового Mitsubishi Eclipse Cross.

«НИКО Диамант» приглашает на экспозицию L200 на выставке InterBuildExpo 2017«НИКО Диамант» приглашает на экспозицию L200 на выставке InterBuildExpo 2017
Компания «НИКО Диамант», официальный дилер Mitsubishi Motors в Киеве и Киевской области, приглашает на экспозицию L200 на международной строительной выставке InterBuildExpo.